Pro Evolution Soccer Euro 2020
Źródło: Twitter

Darmowy dodatek Euro 2020 trafił na Pro Evolution Soccer 20

Krystian MowelKrystian Mowel
5 Czerwca 2020

Na nieszczęście wszystkich kibiców piłki nożnej największy turniej tego roku, czyli Mistrzostwa Europy zostały przełożone z powodu epidemii koronawirusa. Aby w jakiś sposób wynagrodzić tą smutną wiadomość, Pro Evoultion Soccer wypuściło darmowy dodatek do Euro 2020.

Aktualizację można pobrać całkowicie za darmo na konsole Xbox One, PlayStation 4 oraz komputery osobiste PC.

Dodatek Euro 2020 – na otarcie piłkarskich łez

Długo wyczekiwana impreza w tym roku się nie odbędzie, więc na emocje piłkarskie będziemy musieli poczekać rok. Zgoła inaczej sytuacja wygląda z symulatorem piłkarskim Pro Evolution Soccer, które zdecydował się pomimo odwołania mistrzostw wprowadzić darmowy dodatek do swojej gry. Euro 2020 zawita na nasze telewizory i monitory, ale tylko w wersji wirtualnej. Już teraz można pobrać aktualizację do gry, która jest całkowicie darmowa.

Dodatek Euro 2020 – co wprowadza?

Aktualizacja wprowadza wszystkie 55 reprezentacji narodowych, które zdołały się zakwalifikować do właściwych rozgrywek. Konami zdobyło licencję na cały turniej, więc wszystkie drużyny są zaktualizowane, posiadają prawdziwe nazwiska zawodników, ich realistyczne twarze oraz stroje narodowe. Dodatek pozwala na rozegranie turnieju nie ruszając się z własnej kanapy, według oficjalnych zasad, jakie miały obowiązywać na Mistrzostwach Europy 2020. Nie zabrakło również specjalnej piłki, która została zaprojektowana specjalnie na ten event. Producenci zapowiadają dostarczenie codziennych wyzwań i specjalnych zadań, które potrwają do końca trwania zapowiedzianego turnieju.

Następny artykuł