The Last of Us 2
Źródło: playstation.com

Nowy zwiastun The Last of Us 2. Naughty Dog potwierdza datę premiery gry

Krystian MowelKrystian Mowel
7 Maja 2020

Fani pierwszej części The Last of Us 2 właśnie doczekali się nowego, fabularnego trailera gry. Zapowiedź nie zdradza niczego z samej rozgrywki, przedstawiając tylko kontynuacje historii Ellie. Ponadto, Naughty Dog poinformował o zakończeniu prac i potwierdził datę premiery gry.

Wydaje się, że gra The Last of Us 2 wreszcie doczeka się swojej premiery po dwukrotnej zmianie daty. Początkowo debiut został zaplanowany na jesień 2019 roku, następnie przesunięto premierę na luty 2020 roku. Niestety, epidemia koronawirusa wstrzymała chwilowo prace nad grą. Teraz wiemy już na pewno – TLoU2 w sklepach od 19 czerwca!

Trailer The Last of Us 2 – co wiemy?

Studio Naughty Dog zdecydowało się opublikować zwiastun na kilka tygodni przed definitywną premierą gry. Sama zapowiedź skupia się głównie na historii Ellie oraz wrogach, z którymi będzie musiała się zmierzyć. Producenci zdecydowali się nie uchylać rąbka tajemnicy i nie ujawnili żadnego fragmentu gameplayu. Wydaje się, że fani The Last of Us zostaną mile zaskoczeni i już niedługo doczekają się kolejnych zapowiedzi związanych z kultowym już tytułem.

Naughty Dog potwierdza ukończenie gry

Producenci gry zdecydowali się postawić ostatni krok przed premierą gry. Neil Druckman ze studia Naughty Dog potwierdził, iż produkcja otrzymała złoty status, co oznacza że jest gotowa do wysłania do tłoczni. Pomimo tej informacji, twórcy The Last of Us 2 ciągle pracują nad drobnymi błędami, które umknęły pracownikom wytwórni i zapowiadają stworzenie patcha. Taka postawa pokazuje, że nowy produkt z całą pewnością zostanie jeszcze dopracowany, aby w jak największym stopniu mógł cieszyć fanów gry. Wprowadzanie poprawek jest w branży gier czymś naturalnym i nie powinno wpłynąć to na datę premiery. The Last of Us 2 pojawi się na sklepowych półkach i w wirtualnych bibliotekach już 19 czerwca!

Następny artykuł