Xbox Game Pass
Źródło: www.xbox.com

Xbox Game Pass odświeża swoją ofertę - Red Dead Redemption 2, DayZ oraz Fantasy IX wśród nowości

Krystian MowelKrystian Mowel
7 Maja 2020

Popularność abonamentu Xbox Game Pass stale rośnie i zdobywa nowych aktywnych użytkowników. Microsoft nie zwalnia tempa i udostępnia graczom wiele świetnych tytułów, które zapewnią setki godzin świetnej rozgrywki. Wśród nowych gier w oczy szczególnie rzuca się produkcja Rockstar – Red Dead Redemption 2

Xbox Game Pass to oferta abonamentu na konsole Xbox One oraz komputery PC, w ramach którego gracze zyskują dostęp do wielu różnych gier, którymi prawdopodobnie nigdy by się nie zainteresowali. Dzięki abonamentowi ta sytuacja całkowicie się zmienia i grono fanów mniejszych produkcji zyskuje nowych zwolenników. W katalogu nie brakuje również prawdziwych perełek, takich jak Red Dead Redemption 2 czy GTA V.

Xbox Game Pass – znane produkcje w maju

Użytkownicy abonamentu Xbox Game Pass mogą zacierać ręce patrząc na gry, który zostaną dodane do katalogu w maju. Pośród wielu mniej popularnych produkcji możemy odnotować prawdziwą ostrą artylerię. Przedstawiciele Microsoftu zapowiedzieli, że już dzisiaj udostępniony zostanie dostęp do fenomenalnej produkcji Rockstar – Red Dead Redemption 2, z kolei w przeciągu najbliższych dwóch tygodni będzie można grać również w DayZ (7 maja), Final Fantasy IX (14 maja) oraz Fractured Minds (19 maja).

Microsoft stawia na XGP – rekordowa liczba użytkowników

Pomimo, iż wiele nowych produkcji udostępnianych w ramach Xbox Game Pass zastępuje równie świetne gry, to użytkownicy abonamentu cieszą się z jego różnorodności. Wspomniana sytuacja dotyczy przykładowo GTA V oraz Wolfenstein II, które zwalniają miejsca RDR2 oraz DayZ. Microsoft może pochwalić się doskonałymi liczbami – z Xbox Game Pass korzysta obecnie 10 milionów aktywnych użytkowników. Wydaje się, że taka polityka przynosi zyski nie tylko Microsoftowi i twórcom gier, ale również graczom, którzy mogą korzystać z wielu ciekawych tytułów.

Gry, które trafią do katalogu Xbox Game Pass w najbliższym miesiącu.

Następny artykuł