Techgame.pl
PGA TOUR 2K21

www.golfchannel.com

2K Games zapowiada PGA TOUR 2K21 - rozbudowany symulator golfa

8 Maja 2020

Autor tekstu:

Krystian Mowel

Udostępnij:

2K Games to firma, która zasłynęła głównie z tworzenia najbardziej rozbudowanego symulatora koszykówki. NBA 2K całkowicie zdominowało rynek gier sportowych w Stanach Zjednoczonych, a i w Europie ma mnóstwo zwolenników. C

Wydaje się, że 2K Games ma wszelkie predyspozycje do tego, aby całkowicie zdetronizować Electronic Arts i przejąć miano najlepszego twórcy gier sportowych. Brakuje do tego jeszcze wiele, ale amerykańska firma zmierza w dobrym kierunku, chociaż małymi krokami. Wyraźnie możemy zauważyć, że ich głównym celem jest rynek amerykański.

PGA TOUR 2K21 asem w rękawie 2K Games


O ile golf nie jest aż tak popularnym sportem w naszym kraju, tak w Stanach Zjednoczonych wbrew przeciwnie. Wciąż jest to jednak sport dla bardziej zamożnych, jednakże wydaje się że pojawia się znacząca tendencja spadająca, jeśli chodzi o ceny wynajmu pola czy sprzętu do golfa. 2K Games chce wykorzystać fakt, iż golf zyskuje na popularności i budzi coraz większe zainteresowanie. Ponadto, na scenie gier komputerowych brakuje poważnego symulatora z tej dziedziny sportu, co pozwoli 2K na łatwe opanowanie rynku.

2K Games liderem rynku gier sportowych?

Amerykański twórca gier nie jest jeszcze w stanie wygrać rywalizację z EA Sports i zdetronizować Fifę, ale wydaje się, że może mieć ku temu ogromne predyspozycje w przyszłości. Widać, iż firma coraz śmielej rozwija swoje gry i stara się uderzać w różnego rodzaju sportu – od WWE do NFL. Więcej szczegółów na temat PGA TOUR 2K21 poznamy 14 maja.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >