Techgame.pl
Far Cry 6

PushSquare

Miejsce akcji Far Cry 6 poza Stanami Zjednoczonymi? Ubisoft zaskakuje

10 Czerwca 2020

Autor tekstu:

Krystian Mowel

Udostępnij:

Fani serii Far Cry prawdopodobnie wreszcie otrzymają to, o co tak długo proszą. Bardzo możliwe, że fabuła kolejnej, szóstej już części gry zostanie przeniesiona poza Stany Zjednoczone. Najnowsza strzelanka Ubisoftu ma więc nawiązywać do Far Cry 3,

Gracze mają już dość przekoloryzowanej scenerii Stanów Zjednoczonych. Tak wyglądała zarówno czwarta, jak i piąta część gry. Tym razem możliwa jest zmiana scenerii.

Zmiana scenerii jest konieczna


Far Cry 5, czyli ostatnia produkcja tej serii Ubisoftu przedstawiała bardzo ciekawą historię z wieloma wątkami fabularnymi. Niestety, sceneria gry to czysta kalka z poprzednich wersji, których akcja toczyła się głównie na terenie Stanów Zjednoczonych. Graczom przejadło się ciągłe poruszanie po fikcyjnym miasteczku Hope County i zapragnęli zmiany. Wydaje się, że ich życzenia wreszcie się spełnią, gdyż akcja najnowszej części prawdopodobnie będzie miała miejsce w bardziej malowniczym i egzotycznym miejscu.

Far Cry 6 – data premiery

Ubisoft w najbliższym czasie ma jeszcze kilka gier do zaprezentowania, stąd bliższa data Far Cry 6 nie jest jeszcze znana. W kolejce przed FC6 stoją takie produkcja jak Assasin’s Creed: Valhalla czy Watch Dogs: Legion. Przypuszcza się, że nowy Far Cry powinien pojawić się jeszcze przez konferencją zaplanowaną na kwiecień 2021 roku. Możliwy powrót do malowniczych stron z całą pewnością przypomni graczom Far Cry 3, gdzie dane im było zwiedzanie bezludnych wysp i rajskich lasów.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >