Resident Evil 8
Źródło: Spider's Web

Resident Evil 8 dostępne w przedsprzedaży – błąd czy nadchodząca premiera?

Krystian MowelKrystian Mowel
10 Czerwca 2020

Jeden z austriackich sklepów zajmujący się sprzedażą gier w wersjach pudełkowych dodał możliwość zakupu w przedsprzedaży najnowszej produkcji Capcomu – Resident Evil 8. Oferta szybko zniknęła, gdyż nowa wersja serii nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona.

Pracę nad kolejną częścią Resident Evil trwają już od kilku lat. Ma ona kręcić się wokół okultyzmu, wilkołaków i magii.

Resident Evil 8 w przedsprzedaży?


Za pomyłkę odpowiedzialny jest sklep GamesOnly.at, który prawdopodobnie przez przypadek umieścił Resident Evil 8 w swojej ofercie. Pomimo, iż szybko zostało to poprawione, to rozpoczęła się dyskusja na temat szybkiej premiery kolejnej części kultowej serii. Fani zastanawiają się, czy Capcom skończył już prace nad grą i szykuje się do wielkiego ogłoszenia.

Resident Evil na konsolach next-gen?


Tak duży wyciek może mieć ogromny związek z nadchodzącymi premierami PlayStation 5 i Xboxa Series X. Już wcześniej pojawiały się informacje, według których Resident Evil 8 miało zostać zaprezentowane na pokazie gier Sony. Impreza ma odbyć się już jutro, więc być może będziemy wiedzieli znacznie więcej. Co ciekawe, przedsprzedaż we wspomnianym sklepie dotyczyła wersji gry na Xbox One i PlayStation 4, więc można przypuszczać, iż RE8 zostanie stworzone na obie generacje konsol.

Następny artykuł