PlayStation 5
Źródło: playstatio.com

The Future of Gaming – pokaz gier, które pojawią się na PlayStation 5

Krystian MowelKrystian Mowel
11 Czerwca 2020

Już dzisiaj Sony zaprezentuje tytuły gier, które zmierzają na konsole nowej generacji PlayStation 5. The Future of Gaming to największe wydarzenie na scenie gamingowej w najbliższych tygodniach. Co przygotowują dla nas twórcy konsoli i gier?

Premiera PlayStation 5 zbliża się wielkimi krokami i z tygodnia na tydzień otrzymujemy nowe informacje na temat konsoli. Tym razem będzie mieli okazję poznać produkcje, które trafią na PS5.

Przełożone wydarzenie wreszcie dojdzie do skutku


Początkowo event był zaplanowany na zeszły tydzień, jednak wybuch protestów w Stanach Zjednoczonych spowodował przełożenie daty The Future of Gaming. Dzisiejszy event to dopiero początek zapowiedzi z PlayStation 5 na planie głównym. Japoński producent zapowiedział wiele akcji promocyjnych, które z każdym tygodniem będą prezentować więcej materiałów i smaczków z gry.

The Future of Gaming – gdzie obejrzeć?


Transmisja z eventu rozpocznie się dzisiaj o godzinie 22:00 polskiego czasu. Sama prezentacja potrwa ponad godzinę, jednak tuż przed i chwile po odbędą się wydarzenia towarzyszące prezentacji. Cała transmisja zostanie wyemitowana w rozdzielczości 1080p i 30 klatkach na sekundę. Po chwili jednak wszystkie materiały pojawią się w rozdzielczości 4K. Możemy jedynie gdybać, jakie gry mogą pojawić się na dzisiejszym evencie, jedno jest jednak pewne, już dzisiaj wieczorem poznamy część produkcji zmierzających na PS5.

Następny artykuł