Techgame.pl
UFC

EA.com

UFC 4 odnalezione w plikach sklepu PlayStation 4. Premiera już wkrótce?

11 Czerwca 2020

Autor tekstu:

Krystian Mowel

Udostępnij:

Kolejna część gry UFC nadciąga wielkimi krokami. Na serwerach PlayStation Store odnaleziono grafikę, która przedstawia dotychczas niezapowiedzianą grę od EA Sports. Jej prezentacja może nastąpić podczas najbliższego eventu EA Live Play, któr

Informacja o przedstawieniu gry nie została jeszcze nigdzie potwierdzona, ale możemy się spodziewać, że nastąpi to wkrótce.

Grafika UFC w bazie sklepu PlayStation

Osoby zajmujące się przeszukiwaniem plików internetowych sklepach z grami natrafili wczoraj o tajemniczy plik o nazwie Magnum. Jak się później okazało, była to grafika zapowiadająca najnowszy symulator MMA. Co ciekawe, pod logiem gry znajduje się napis „Community Feedback Environment”, który może sugerować, iż gra początkowo będzie dostępna w wersji beta. Fani gry już nie mogą doczekać się nowej produkcji, która powinna pójść w ślady swojej poprzedniczki i przyciągnąć rzeszę miłośników mieszanych sztuk walki.

EA Live Play już wkrótce


Wydaje się, że idealnym momentem, aby przedstawić światu grę i datę jej premiery jest zbliżający się wielkimi krokami event organizowany przez Electronic Arts. Będzie on miał miejsce już 19 czerwca, o 1:00 polskiego czasu. Fani wytwórni twierdzą, że podczas tego wydarzenia poznamy wiele szczegółów na temat największych produkcji studia i planów na kolejne tytuły. Jednym z głównych wydarzeń eventu mają być pierwsze zapowiedzi gry FIFA 21, której premiera zapowiedziana jest na wrzesień.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >