UFC
Źródło: EA.com

UFC 4 odnalezione w plikach sklepu PlayStation 4. Premiera już wkrótce?

Krystian MowelKrystian Mowel
11 Czerwca 2020

Kolejna część gry UFC nadciąga wielkimi krokami. Na serwerach PlayStation Store odnaleziono grafikę, która przedstawia dotychczas niezapowiedzianą grę od EA Sports. Jej prezentacja może nastąpić podczas najbliższego eventu EA Live Play, który będzie miał miejsce już 19 czerwca.

Informacja o przedstawieniu gry nie została jeszcze nigdzie potwierdzona, ale możemy się spodziewać, że nastąpi to wkrótce.

Grafika UFC w bazie sklepu PlayStation


Osoby zajmujące się przeszukiwaniem plików internetowych sklepach z grami natrafili wczoraj o tajemniczy plik o nazwie Magnum. Jak się później okazało, była to grafika zapowiadająca najnowszy symulator MMA. Co ciekawe, pod logiem gry znajduje się napis „Community Feedback Environment”, który może sugerować, iż gra początkowo będzie dostępna w wersji beta. Fani gry już nie mogą doczekać się nowej produkcji, która powinna pójść w ślady swojej poprzedniczki i przyciągnąć rzeszę miłośników mieszanych sztuk walki.

EA Live Play już wkrótce

Wydaje się, że idealnym momentem, aby przedstawić światu grę i datę jej premiery jest zbliżający się wielkimi krokami event organizowany przez Electronic Arts. Będzie on miał miejsce już 19 czerwca, o 1:00 polskiego czasu. Fani wytwórni twierdzą, że podczas tego wydarzenia poznamy wiele szczegółów na temat największych produkcji studia i planów na kolejne tytuły. Jednym z głównych wydarzeń eventu mają być pierwsze zapowiedzi gry FIFA 21, której premiera zapowiedziana jest na wrzesień.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Call of Duty: Modern Warfare i Warzone - nowe sezony już dzisiaj!
  2. Resident Evil 8 dostępne w przedsprzedaży – błąd czy nadchodząca premiera?
  3. Miejsce akcji Far Cry 6 poza Stanami Zjednoczonymi? Ubisoft zaskakuje
  4. Wiemy, kiedy Sony pokaże pierwsze gry na PlayStation 5

Następny artykuł