Horizon 2
Źródło: VideoGamesChronicles

Gry na wyłączność mogą przechylić szalę na stronę PlayStation 5

Krystian MowelKrystian Mowel
12 Czerwca 2020

Wczorajszy event The Future of Game, który przedstawił zapowiedzi kilku gier, które zmierzają na konsolę PlayStation 5 zelektryzował społeczność gamingową. Wrażenie na widowni zrobiły przede wszystkim tytuły, które pojawią się tylko na konsoli Sony.

Sony przedstawiło również gry, które prawdopodobnie pojawią się na innych platformach, ale to właśnie tytuły na wyłączność zrobiły największe wrażenie.

Horizon 2, Gran Turismo 7, Spider-Man: Miles Morales i inne

Szczególnie wrażenie na widowni zrobił filmowy zwiastun Horizon 2. Kontynuacja poprzedniej części wydaje się być jeszcze ciekawsza i zagadkowa, co z całą pewnością przyciągnie rzeszę graczy. Nie zawiódł również sprawdzony klasyk Gran Turismo, o którego fani wyścigów mogą być spokojnie. Jedynym zawodem jest Spider-Man: Miles Morales, który okazał się nie być sequelem, a tylko dodatkiem do gry Marvel’s Spider-Man.

Screeny z gier dostępne w sieci


Oprócz zwiastunów, które zostały wczoraj zaprezentowane na evencie pojawiły się również oficjalne screeny z gier. Najciekawiej prezentuje się remake Demon’s Souls, imponujące prezentują się ujęcia z nowego Ratcheta, a Projecy Athia też z pewnością uraczy nas godzinami rozgrywki. Wydaje się, że Sony pragnie utrzymać zeszłoroczną politykę, która pozwoliła zwyciężyć nad Xboxem One. Gry na wyłączność okazały się w tym wypadku nieocenionym atutem.

Następny artykuł