Techgame.pl
FIFA 20 EA Access

Twitter

FIFA 20 za 15 zł miesięcznie dzięki EA Access

13 Maja 2020

Autor tekstu:

Krystian Mowel

Udostępnij:

Najnowsze wydanie popularnej serii FIFA zostało udostępnione za pomocą abonamentów EA Access i Origin Access Basic. Miesięczna opłata za subskrypcję wynosi zaledwie 15 zł. Z promocji skorzystają gracze Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerów

Powoli zbliżamy się do końca cyklu edycji FIFA 20, wobec czego pojawiają się coraz korzystniejsze promocje związane z najpopularniejszym symulatorem piłki nożnej.

Odliczanie do FIFY 21 rozpoczęte


Powoli zbliżamy się do końca sezonu na grę w „dwudziestkę”, snując rozważania na tym, jak będzie wyglądała FIFA 21. Jest to idealny moment dla twórców gier i konsol na oferowanie atrakcyjnych promocji i wyciśnięcie ostatnich „soków” z aktualnych wydań. Takie rozwiązanie wybrało również EA Sports, które udostępniło FIFĘ 20 w abonamentach EA Access oraz Origin Access Basic. Warto wspomnieć, iż w przypadku komputerów stacjonarnych ubiegłoroczna edycja popularnego tytułu była dostępna już od jakiegoś czasu, jednakże teraz trafiła do tańszej wersji subskrypcji oznaczonej jako Basic.

Co pozostawiła po sobie FIFA 20?


Opinie na temat tej edycji są bardzo mieszane. Z jednej strony warto zaznaczyć, iż gracze po raz pierwszy od FIFY Street mogli zagrać w uliczną wersję futbolu rywalizując ze sobą w trybie Volta. Dotychczas nie potwierdzono, czy ten tryb ponownie zawita w FIFIE 21, jednakże z uwagi na niewielkie zainteresowanie graczy możemy domyślać się, że EA Sports będzie bardziej skupione na dopracowaniu trybu Ultimate Team, który cieszy się największym zainteresowaniem. Premiera najnowszej części gry nie zostanie opóźniona i FIFA 21 powinna pojawić się na sklepowych półkach pod koniec września.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >