Bolid Roberta Kubicy
Źródło: strona twórcy

Pierwszy zwiastun z gry F1 2020!

Krystian MowelKrystian Mowel
13 Maja 2020

Już tylko tygodnie dzielą nas od premiery długo wyczekiwanej gry F1 2020. Z tej okazji studio Codemasters uchyliło rąbka tajemnicy i pokazało zwiastun prezentujący gameplay. Czekają nas wyścigi nie tylko Formuły 1, ale również bolidowego zaplecza – Formuły 2.

Wszystko wskazuje na to, że F1 2020 powtórzy ogromny sukces poprzedniej edycji popularnych wyścigów samochodowych. Seria zrobiła świetne wrażenie nie tylko wśród fanów F1, ale również krytyków gier.

F1 2020 z nowymi funkcjami

Codemasters chcą wprowadzić wiele nowych trybów rozgrywek, które urozmaicą rozgrywkę. Przede wszystkim warto wspomnieć o trybie podzielonego ekranu, dzięki któremu możliwe będzie ściganie się na najpopularniejszych torach wyścigowych z innymi graczami. Ponadto, już w tym roku będziemy mogli od podstaw stworzyć własny team F1 i rywalizować z najlepszymi ekipami. Po przez stopniowe rozwijanie infrastruktury i technologii będziemy mogli zrównać się z Mercedesem czy Ferrari.

Codemasters ujawniają wiele nowych bolidów

Oprócz wykorzystania wiernych replik aktualnych maszyn, którymi ściągają się najwybitniejsi kierowcy na świecie będziemy mogli skorzystać z old-schoolowych bolidów. Codemasters ujawniło, że w F1 2020 do dyspozycji gracza oddane zostaną historyczne pojazdy takie jak McLareny z lat 90-tych czy też Ferrari z początku obecnego tysiąclecia. To niesamowita gratka szczególnie dla osób, które Formułą 1 fascynują się już od wielu sezonów. Gra ma trafić do sprzedaży już 10 lipca, a dostępna będzie na PC, PlayStation 4 oraz Xboxie One.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Czy doczekamy się premiery Mafii 4? 2K Games daje jasne sygnały
  2. FIFA 20 za 15 zł miesięcznie dzięki EA Access
  3. NBA 2K20 od dzisiaj w zaskakujących cenach na Xbox i PS4 - mniej niż 20 zł!
  4. Wreszcie! Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 wraca w odświeżonej wersji
Następny artykuł