Techgame.pl
Bolid Roberta Kubicy

strona twórcy

Pierwszy zwiastun z gry F1 2020!

13 Maja 2020

Autor tekstu:

Krystian Mowel

Udostępnij:

Już tylko tygodnie dzielą nas od premiery długo wyczekiwanej gry F1 2020. Z tej okazji studio Codemasters uchyliło rąbka tajemnicy i pokazało zwiastun prezentujący gameplay. Czekają nas wyścigi nie tylko Formuły 1, ale również bolidowego zaplecza &

Wszystko wskazuje na to, że F1 2020 powtórzy ogromny sukces poprzedniej edycji popularnych wyścigów samochodowych. Seria zrobiła świetne wrażenie nie tylko wśród fanów F1, ale również krytyków gier.

F1 2020 z nowymi funkcjami


Codemasters chcą wprowadzić wiele nowych trybów rozgrywek, które urozmaicą rozgrywkę. Przede wszystkim warto wspomnieć o trybie podzielonego ekranu, dzięki któremu możliwe będzie ściganie się na najpopularniejszych torach wyścigowych z innymi graczami. Ponadto, już w tym roku będziemy mogli od podstaw stworzyć własny team F1 i rywalizować z najlepszymi ekipami. Po przez stopniowe rozwijanie infrastruktury i technologii będziemy mogli zrównać się z Mercedesem czy Ferrari.

Codemasters ujawniają wiele nowych bolidów


Oprócz wykorzystania wiernych replik aktualnych maszyn, którymi ściągają się najwybitniejsi kierowcy na świecie będziemy mogli skorzystać z old-schoolowych bolidów. Codemasters ujawniło, że w F1 2020 do dyspozycji gracza oddane zostaną historyczne pojazdy takie jak McLareny z lat 90-tych czy też Ferrari z początku obecnego tysiąclecia. To niesamowita gratka szczególnie dla osób, które Formułą 1 fascynują się już od wielu sezonów. Gra ma trafić do sprzedaży już 10 lipca, a dostępna będzie na PC, PlayStation 4 oraz Xboxie One.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >