Tony Hawk
Źródło: ign.com

Wreszcie! Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 wraca w odświeżonej wersji

Krystian MowelKrystian Mowel
13 Maja 2020

Fani legendarnej produkcji czekali na tę wiadomość od miesięcy! Tony Hawk wreszcie powróci na nasze konsole i komputery we współczesnej oprawie graficznej. Seria Tony Hawk’s Pro Skater ponownie pozwoli nam puścić wodzę fantazji i szaleć na desce z innymi skaterami.

Słyszał o niej prawie każdy gracz komputerowy, który zaczynał swoją przygodę z gamingiem na początku obecnego tysiąclecia. Wreszcie możemy potwierdzić plotki, które pojawiały się w sieci od wielu lat – Tony Hawk ponownie zagości na naszych monitorach!

Tony Hawk’s Pro Skater 1+2, czyli odświeżenie tego co najlepsze

Tony Hawk’s Pro Skater to legendarna seria, która przez wiele lat uszczęśliwiała fanów jazdy na desce i nie tylko. Wreszcie doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi dotyczącej prac nad stworzeniem remasteru najlepszych części gry – pierwszej oraz drugiej. Życzenia sympatyków gry zostały spełnione, teraz mogą się oni tylko głowić nad tym, jakie zmiany zostaną wprowadzone. Głos w tej sprawie zabrał sam Tony Hawk na Twitterze, zapowiadając powrót do starych map, oryginalnych skaterów i cudownego soundtracku, który rozpieszczał nasze uczy kilkanaście lat temu.

Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 – cena i data premiery

Według oficjalnych zapowiedzi seria Tony Hawk’s Pro Skater w wersji graficznej 4K trafi w nasze ręce już 4 września 2020 roku. Dotychczas potwierdzono, iż gra dostępna będzie na PC, Xbox One oraz PlayStation4. Kupując nową wersję otrzymujemy dwie produkcje – pierwszą i drugą część, których cena wyniesie dokładnie 39,99 dolarów, czyli około 170 zł.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. FIFA 20 za 15 zł miesięcznie dzięki EA Access
  2. NBA 2K20 od dzisiaj w zaskakujących cenach na Xbox i PS4 - mniej niż 20 zł!
  3. FIFA 21: Dariusz Szpakowski zapowiada wiele nowości
  4. Czy doczekamy się premiery Mafii 4? 2K Games daje jasne sygnały
Następny artykuł