Ghostrunner
Źródło: Benchmark.pl

Polacy tworzą kolejną grę cyberpunkową. Ghostrunner może stać się hitem!

Krystian MowelKrystian Mowel
15 Czerwca 2020

Polskie studio One More Level jest w trakcie tworzenia kolejnej gry w klimacie cyberpunkowym. Tytuł został ostatnio przedstawiony na wydarzeniu Future Games Show, gdzie wzbudził zachwyty wielu ekspertów.

Ghostrunner wywołuje wielkie emocje i wielu fanów cyberpunkowych klimat z niecierpliwością czeka na premierę gry.

Ghostrunner może stać się większą marką

Według informacji z ostatnich kilku dni, studio One More Level podpisało umowę wydawniczą z 505 Games. Ma to pozwolić na stworzenie porządnej akcji promocyjnej grze Ghostrunner. Polskie studio ma również otrzymać wsparcie finansowe od włoskiego wydawcy, co ma ułatwić stworzenie z Ghostrunnera globalnej marki. Tak twierdzą też eksperci, którzy uważają, że polski tytuł ma szansę zaistnieć na scenie gamingowej.

Premiera gry jeszcze w tym roku


Ghostrunner został niezwykle ciepło przyjęty na evencie Future Games Show, gdzie pokazano gameplay z gry. Produkcja ma trafić na Xboxa One, PlayStaton 4 oraz komputery osobiste PC. Dotychczas nie poznaliśmy daty premiery gry, jednak według zapowiedzi może się ona ukazać jeszcze w tym roku. Poniżej możecie obejrzeć materiał, który został przedstawiony podczas wcześniej wspomnianego eventu.

Następny artykuł