call of Duty: Warzone
Źródło: Benchmark.pl

Call of Duty: Warzone: Infinity Ward wprowadzi tryb dla 200 graczy

Krystian MowelKrystian Mowel
16 Czerwca 2020

Gracze Call of Duty: Warzone mogą oczekiwać kolejnych nowości w grze. Acitivision zamierza wprowadzić tryby 200-osobowe, która mają poszerzyć rozgrywkę i umożliwić zabawę w większej grupie.

Chociaż czwarty sezon wystartował zaledwie kilka dni temu, to Infinity Ward zapowiada już kolejne nowości, która trafią do gry.

Większa liczba graczy w Call of Duty: Warzone


Aktualnie w Call of Duty: Warzone na jednym stworzonym serwerze w danym momencie może przebywać 150 graczy. Oczywiście liczba takich serwerów jest nieskończona, przez co w jednym momencie w produkcje od Activision grają setki tysięcy gracz. Infinity Ward zamierza jednak powiększyć „pokój gry” i zmienić limit grazcy na 200 osób. Podobno takie rozwiązanie było testowane już na początku CoD: Warzone, jednak dopiero teraz uznano, że to najlepszy czas na takie rozwiązanie.

Dodatkowe tryby w grze

Jeden z użytkowników Twittera podzielił się nawet screenem ekranu, który wyświetlił mu się podczas rozgrywki. Widać na nim wyraźnie, że lista trybów gry w Call of Duty: Warzone powiększy się o BR 200, Plunder 200 i BR Juggernaut. Nie wiemy jeszcze do końca na czym będą one polegały, jednak pewne jest, że pojawią się w grze jeszcze podczas obecnego sezonu. Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać.

Następny artykuł