PGA Tour 2K21
Źródło: strona producenta

PGA Tour 2K21 – znamy datę premiery i szczegóły

Krystian MowelKrystian Mowel
18 Maja 2020

2K Games podało więcej informacji na temat przejętego od EA Sports PGA Tour. Gra ma pojawić się w sklepach i na konsolach już 21 sierpnia, a jak przyznaje sam producent, na fanów golfa czeka wiele niespodzianek i nowości.

O tym, że 2K Games zajmuje się produkcją PGA Tour 2K21 informowaliśmy was kilka tygodni temu. Teraz wiem dokładnie kiedy pojawi się gra i co w niej się znajdzie!

PGA Tour 2K21 – najlepsi gracze i niesamowite pola

2K Games przedstawiło gwiazdkę tegorocznej edycji, którą stał się Justin Thomas. Jego sylwetka przyozdobię okładkę gry, a co za tym idzie stanie się on twarzą numer jeden PGA Tour 2K21. Oprócz Thomasa, w grze dostępnych będzie dwunasty innych profesjonalistów, którymi będziemy mogli zagrać. Ponadto, w nasze ręce 2K oddaje 15 licencjonowanych pól golfowych oraz sprzęt najpopularniejszych marek: Polo Ralph Lauren, Adidas, Callaway Golf czy Bridgestone Golf.

Stwórz własne pole golfowe

2K Games zdaje sobie sprawę, że największą frajdę graczom sprawia wspólna rozgrywka. Dlatego producenci postanowili urozmaicić rozgrywkę i stworzyli specjalny tryb, w którym istnieje możliwość projektowania własnego pola golfowego. Z całą pewnością rozwinie to rozgrywkę i zapewni wiele godzin frajdy. Gra ukaże się 21 sierpnia i będzie ją można zakupić na PC, PlayStation 4, Nintendo Switch i Xbox One.

Następny artykuł