EA Play Live
Źródło: EA.com

EA Play Live już dzisiaj w nocy! Wśród prezentacji FIFA 21, UFC 4 i Star Wars

Krystian MowelKrystian Mowel
18 Czerwca 2020

Już dzisiaj odbędzie się długo wyczekiwane wydarzenie pod tytułem EA Play Live, podczas którego jeden z najbardziej znanych producentów gier, Electronic Arts zaprezentuje niektóre tytuły, które pojawią się jeszcze w tym roku. Na rozpisce FIFA 21, UFC 4 czy chociażby Star Wars.

Już tylko godziny dzielą nas od eventu organizowanego przez Electronic Arts. Z całą pewnością zobaczymy wiele ciekawych materiałów.

EA podkręca atmosferę przed pokazami Xboxa i PlayStation

FIFA 21 to jeden z głównych tytułów studia Electronic Arts, który z roku na rok przynosi ogromne zyski. Podobnie będzie zresztą w tym roku, gdyż najpopularniejszy symulator gry w piłkę jest całkowitym pewniakiem zarówno do pojawienia się na konsolach nowej generacji, jak i rankingu najlepiej sprzedających się tytułów w tym roku. Mimo, iż fani serii coraz częściej skarżą się, że gra od kilku lat wygląda tak samo, to i tak miliony osób na świecie zakupi produkcję od EA Sports.

Inne gry na EA Play Live

Wśród innych tytułów, które mają pojawić się podczas dzisiejszego eventu znajdziemy takie produkcje jak chociażby EA Sports UFC 4, A Way Out czy Star Wars: Squadrons. Wydarzenie odbędzie się w nocy z czwartku na piątek o godzinie 1:00 polskiego czasu. Będzie to pierwszy z serii kilku eventów organizowanych przez Electronic Arts w najbliższym czasie. Transmisję na żywo będzie można śledzić na kanale studia.

Następny artykuł