Horizon Forbidden West
Źródło: LaptopMag

Horizon Forbidden West z datą premiery. Prawdziwy hit na konsoli Sony

Krystian MowelKrystian Mowel
18 Czerwca 2020

Studio Guerrilla Games podało więcej informacji na temat jednej z najciekawszych produkcji na wyłączność na konsolę PlayStation 5. Mowa oczywiście o Horizon Forbidden West, tytule który zrobił ogromne wrażenie podczas prezentacji gier na nową konsolę od Sony.

Niestety, gra z pewnością nie trafi do nas w tym roku, Na przygody Aloy na nowej next-genowej konsoli jeszcze poczekamy.

Horizon Forbidden West dopiero w 2021

Prezentacja gry stworzonej przez studio Guerrilla Games zamykała zeszłotygodniowy pokaz gier, które pojawią się na konsoli PlayStation 5. W materiale zabrakło informacji o tym, kiedy możemy spodziewać się tej niezwykle tajemniczej produkcji. Łatwo można było się domyślić, iż prawdopodobnie nie ujrzymy produkcji w tym roku. Teraz potwierdzili to informatorzy, blisko związani z wytwórnią.

Horizon Forbidden West – co już wiemy?

Oprócz informacji o premierze, która najprawdopodobniej będzie miała miejsce dopiero w przyszłym roku, informatorzy podali trochę informacji o nowej części gry. Mapa dwójki ma być o wiele większa niż miało to miejsce w poprzedniej części. Świat przedstawiony w grze będzie rozciągał się od stanu Utah, aż po Pacyfik. Co więcej, znajdziemy również podwodne lokacje i wodne obszary. Ciekawą informacją jest fakt, że Horizon Forbidden West zostanie stworzony bez ekranów ładowania, tak jak DiRT 5 na Xbox Series X.

Następny artykuł