Spider-Man
Źródło: X-Kom

Insomniac Games tworzą również Spider-Mana 2?

Krystian MowelKrystian Mowel
19 Czerwca 2020

Najwidoczniej Spider-Man: Miles Morales i Ratchet&Clank: Rift Apart to nie jedyne produkcje, którymi aktualnie zajmuje się studio Insomniac Games. Do sieci wypłynęły pogłoski, że twórcy gry szykują wielką niespodziankę związaną z uniwersum Spider-Mana.

Twórcy gry wreszcie wypowiedzieli się wczoraj na temat gry Spider-Man: Miles Morales, zaznaczając że nie jest to jedynie rozszerzenie pierwszej części gry.

Dwie części Spider-Mana jednocześnie?

Wszystko wskazuje na to, że dodatek Miles Morales to nie jedyna gra z uniwersum sympatycznego Człowieka-Pająka, która powstaje w studio Insomniac Games. Te słowa między wierszami mógł potwierdzić również dyrektor kreatywny serii Spider-Man, który zaznaczył, że ich grupa ma jeszcze wiele historii Petera do opowiedzenia. Oczywiście nie można uznać tego za oficjalną zapowiedź, ale sens tej wypowiedzi jest jednoznaczny – możemy w przyszłości oczekiwać kolejny części z komiksowym bohaterem w roli głównej.

Spider-Man może być powodem sukcesu PlayStation 5

Zwracając uwagę na szum, jaki powstał po tym, gdy oficjalnie zapowiedziano dodatek w postaci Spider-Man: Miles Morales oraz ilość sprzedanych egzemplarzy pierwszej edycji gry, możemy domyślić się, że Sony bardzo będzie zależało na tych produkcjach. Poprzednia część zebrała duże grono sympatyków, którzy byli zachwyceni Marvel’s Spider-Man. Czy dwie następne części osiągną podobny sukces?

Następny artykuł