The Sims 4
Źródło: GameRant

The Sims 4 trafiło na Steam. Za wszystkie dodatki zapłacimy 2 tys. złotych

Krystian MowelKrystian Mowel
19 Czerwca 2020

Wczorajszy event EA Play Live przyniósł kolejne informacje na temat gier, które trafią na platformę Valve – Steam. Jedną z produkcji jest The Sims 4, która do tej pory dostępna była tylko w Originie. Z tej okazji wszystkie dodatki do najnowszej gry zostały przecenione, mimo to za całe DLC zapłacimy prawie 2 tys. złotych!

Podstawowa wersja The Sims 4 kosztuje obecnie 69,95 złotych i jest to cena promocyjna, która została obniżona o 50%.

The Sims 4 trafia na Steama

Wszystkie dodatki, które dotychczas zostały stworzone przez studio Maxis zostały również przecenione, z wyjątkiem najnowszego „Życie Eko”. Mimo wszystko, jeśli zdecydowalibyście się na ich zakup, to z waszych kont zniknęłoby prawie 2 tysiące złotych. Zdecydowanie lepiej prezentuje się sytuacja osób, które już wcześniej zakupiły rozszerzenia gry za pomocą serwisu Origin, gdyż muszą tylko zakupić podstawową wersję The Sims 4, aby korzystać z wcześniej uzyskanych dodatków na platformie Steam.

Dodatki The Sims 4

Pozostałe produkcje również na Steamie

The Sims 4 nie jest jedyną produkcja, która została wczoraj ogłoszona jako dostępna do zakupu na platformie Steam. Oprócz kultowej produkcji od Maxis możemy od dzisiaj znaleźć na platformie firmy Valve takie tytuły jak Tittanfall 2, A Way Out, Need for Speed: Most Wanted, Need for Speed: Payback czy Dead Space 3. Wszystkie nowe gry zostały mocno przecenione i możemy je dostać tańsze o 50-70 % regularnej ceny.

Następny artykuł