Techgame.pl
COD: Warzone

Unilad

Call of Duty Warzone: Producenci udostępnili tajemnicze miejscówki

20 Maja 2020

Autor tekstu:

Krystian Mowel

Udostępnij:

Call of Duty Warzone to aktualnie jedna z najchętniej uruchamianych gier na konsolach i komputerach PC. Wczoraj producenci gry udostępnili nową aktualizację, która pozwala odkryć niewyjaśnioną do tej pory zagadkę, która trapiła graczy &ndash

Najnowszy patch wzbudził wiele kontrowersji wśród graczy, którzy byli zszokowani ilością plików do pobrania. Nowa aktualizacja wprowadziła jednak wiele nowych opcji.

Wejście do bunkrów otwarte


Jedną z nowości, jakie zostały wprowadzone jest możliwość wejścia do bunkrów, które dotychczas zostawały zamknięte. Teraz można do nich wejść, jednak zadanie nie należy do najłatwiejszych. Otworzyć tajemniczy schron można za pomocą czerwonych kart dostępu, jednakże znalezienie i zdobycie ich może być trudniejsze niż nam się wydaje. Gdy już nam się to uda, czeka na nas wiele cennych materiałów, między innymi niezwykle mocne bronie, których wykorzystanie pozwala zyskać przewagę nad innymi drużynami.

Klasyczny tryb Battle Royale


Activision postanowiło wprowadzić nowy tryb gry „Classic Battle Royale”, w którym usunięte zostaną wszystkie elementy wprowadzone na potrzeby COD: Warzone, czyli sklep, kontrakty oraz Gułag. Jest to ukłon skierowany w stronę miłośników klasycznej rozgrywki Battle Royale znanej z innych gier. Warto zaznaczyć, że producenci gry już rozpoczęli pracę nad tym, aby przenieść Warzone na konsole next-gen. Wszystko ma być dopasowane w czasie, aby gracze mogli cieszyć się swoją ulubioną grą już od pierwszego dnia!

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >