COD: Warzone
Źródło: Unilad

Call of Duty Warzone: Producenci udostępnili tajemnicze miejscówki

Krystian MowelKrystian Mowel
20 Maja 2020

Call of Duty Warzone to aktualnie jedna z najchętniej uruchamianych gier na konsolach i komputerach PC. Wczoraj producenci gry udostępnili nową aktualizację, która pozwala odkryć niewyjaśnioną do tej pory zagadkę, która trapiła graczy – co znajduje się w bunkrach?

Najnowszy patch wzbudził wiele kontrowersji wśród graczy, którzy byli zszokowani ilością plików do pobrania. Nowa aktualizacja wprowadziła jednak wiele nowych opcji.

Wejście do bunkrów otwarte

Jedną z nowości, jakie zostały wprowadzone jest możliwość wejścia do bunkrów, które dotychczas zostawały zamknięte. Teraz można do nich wejść, jednak zadanie nie należy do najłatwiejszych. Otworzyć tajemniczy schron można za pomocą czerwonych kart dostępu, jednakże znalezienie i zdobycie ich może być trudniejsze niż nam się wydaje. Gdy już nam się to uda, czeka na nas wiele cennych materiałów, między innymi niezwykle mocne bronie, których wykorzystanie pozwala zyskać przewagę nad innymi drużynami.


Klasyczny tryb Battle Royale

Activision postanowiło wprowadzić nowy tryb gry „Classic Battle Royale”, w którym usunięte zostaną wszystkie elementy wprowadzone na potrzeby COD: Warzone, czyli sklep, kontrakty oraz Gułag. Jest to ukłon skierowany w stronę miłośników klasycznej rozgrywki Battle Royale znanej z innych gier. Warto zaznaczyć, że producenci gry już rozpoczęli pracę nad tym, aby przenieść Warzone na konsole next-gen. Wszystko ma być dopasowane w czasie, aby gracze mogli cieszyć się swoją ulubioną grą już od pierwszego dnia!

ZOBACZ TAKŻE:

  1. GTA Online przeżywa atak cheaterów po udostępnieniu gry przez Epic Games
  2. Cyberpunk 2077 - informacje na temat przedsprzedaży
  3. CD Projekt przebija Ubisoft. Polska firma najdroższym producentem w Europie
  4. Minecraft bije rekordy! 200 milionów sprzedanych kopii gry
Następny artykuł