Desperados III
Źródło: Gram.pl

Desperados III - twórcy gry przedstawiają grę i ogłaszają premierę

Krystian MowelKrystian Mowel
21 Maja 2020

Twórcy gry Desperados 3 chcą mieć pewność, że debiutująca już 16 czerwca gra nie zaskoczy swoim gameplayem graczy. Najnowszy materiał streszcza wszystkie najważniejsze informacje o grze i przygotowuje do płynnego przejścia na kolejną edycję tej serii. Czym właściwie jest Desperados III?

Gra zadebiutuje 16 czerwca 2020 roku i ma trafić na PlayStation 4, Xboxa One oraz komputery PC. Producentem tytułu jest wytwórnia Mimimi Games.

Krótkie przedstawienie bohaterów

Przygotowany materiał zapewnia garść informacji nie tylko o samej fabule gry, ale przedstawia również bohaterów, biorących udział w rozgrywce, czyli Johna Coopera i jego całą ekipę. Trailer przedstawia również mechanizmy występujące w grze, wspomina również o funkcji szybkiego zapisu oraz wczytania rozgrywki. Z przedstawionego materiału możemy dowiedzieć się o grze praktycznie wszystko.

Desperados III – opis gry

Desperados III to połączenie gry strategicznej oraz taktycznej z wieloma elementami skradanki. Tytuł nawiązuje do wydarzeń sprzed tych, które miały miejsce w ostatnim wydaniu. Znów trafimy na Dziki Zachód, gdzie czeka nas mnóstwo niebezpiecznych przygód, podczas których będziemy zmuszeni wykazać się zmysłem taktycznym i niespotykanym sprytem. Gra ma kosztować 210 zł i można już teraz zamówić już w przedsprzedaży na Steamie.

Następny artykuł