Serious Sam 4
Źródło: steam.com

Serious Sam 4 - pierwszy zwiastun gry

Krystian MowelKrystian Mowel
21 Maja 2020

Fani serii Serious Sam czekali na to aż dwa lata. Po miesiącach ciszy producenci gry, studio Croteam zaprezentowało pierwsze trailery z gry oraz zapowiedź przybliżonej daty premiery. Serious Sam 4 ma trafić w ręce graczy już w sierpniu tego roku.

Croteam wraz z wydawcą Devolver Digital opublikowali wczoraj kilka materiałów dotyczących gry Serious Sam 4. Jest duży strzelania i wiele potworów, czyli dokładnie to, co charakteryzowało wszystkie poprzednie wersje.

Serious Sam 4 już w sierpniu, ale tylko na PC i Stadię

Co prawda na jednym z trailerów widać sierpniową datę, to jednak niektórzy gracze będą musieli poczekać na tę produkcję znacznie dłużej. Mowa tu o posiadaczach konsol Xbox One oraz PlayStation 4, którzy zagrają w Serious Sama 4 dopiero w marcu 2021. Zgoła inaczej prezentuje się sytuacja na PC i Google Stadii, bowiem na te platformy gra trafi w sierpniu 2020 roku.

Co charakteryzuje Serious Sam 4?

Gra nigdy nie zachwycała najwyższej jakości oprawą graficzną, czy też wyszukaną fabułą. Tak też jest i w tym wypadku. W tej produkcji chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę przy pokonywaniu kolejnych przeciwników. Producenci gry szykują wiele nowości, które jeszcze bardziej urozmaicą rozgrywkę w Serious Sam 4. Jedną z nowości ma być tryb Legion, w którym generowane są dzikie hordy wrogów jednocześnie atakujących gracza. Emocji i beztroskiej zabawy nie zabraknie!

Oto materiały z gry:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Call of Duty Warzone: Producenci udostępnili tajemnicze miejscówki
  2. Darmowy weekend z DayZ na Steam!
  3. Serious Sam 4 - pierwszy zwiastun gry
  4. The Last of Us 2: trailer z rozgrywki
Następny artykuł