The Last of Us Part II
Źródło: Twitter

The Last of Us 2: trailer z rozgrywki

Krystian MowelKrystian Mowel
21 Maja 2020

Premiera The Last of Us Part II zbliża się wielkimi krokami. Gamerzy już z niecierpliwością oczekują kontynuacji produkcji, która skradła ich serca. Naughty Dog przygotował kolejną zapowiedź, w której zaprezentowany został gameplay gry.

Na premierę gry musimy poczekać jeszcze miesiąc, jednak już teraz można delektować się licznymi zapowiedziami i prezentacjami z gry. Tym razem przygotowana wideo przedstawiające gameplay produkcji.


Miłośnicy walki nie będą zawiedzeni

Jak widać na przedstawionym wideo, twórcy gry postanowili wprowadzić więcej sposobów na pokonywanie wrogów. Od teraz możemy unieszkodliwiać nieprzyjazne jednostki w cichy i dyskretny sposób. Nie zabraknie również otwartych pojedynków, w których górę bierze umiejętność walki, a nie spryt i umiejętne zakradanie. Producenci przygotowali aż 9-cio minutowy materiał, w którym sami opowiadają o rozwiązania użytych w The Last of Us Part II.

The Last of Us Part II – premiera już 19 czerwca

Do premiery najnowszej produkcji firmy Naughty Dog pozostało już naprawdę niewiele! Pierwszi gracze będą mogli złapać za pady już za niespełna miesiąc. Pomimo, iż przedstawiona zapowiedź nie posiada spojlerów dotyczących fabuły, to wydaje się że bardziej wrażliwy gracze powinni dwa razy przemyśleć oglądanie tego wideo. Czy druga część gry osiągnie sukces porównywalny do poprzedniczki? O tym przekonamy się dopiero w drugiej połowie czerwca, a na razie zostaje nam tylko podziwianie insiderów z gry.

Następny artykuł