Techgame.pl
The Last of Us Part II

Twitter

The Last of Us 2: trailer z rozgrywki

21 Maja 2020

Autor tekstu:

Krystian Mowel

Udostępnij:

Premiera The Last of Us Part II zbliża się wielkimi krokami. Gamerzy już z niecierpliwością oczekują kontynuacji produkcji, która skradła ich serca. Naughty Dog przygotował kolejną zapowiedź, w której zaprezentowany został gameplay gry.

Na premierę gry musimy poczekać jeszcze miesiąc, jednak już teraz można delektować się licznymi zapowiedziami i prezentacjami z gry. Tym razem przygotowana wideo przedstawiające gameplay produkcji.

Miłośnicy walki nie będą zawiedzeni

Jak widać na przedstawionym wideo, twórcy gry postanowili wprowadzić więcej sposobów na pokonywanie wrogów. Od teraz możemy unieszkodliwiać nieprzyjazne jednostki w cichy i dyskretny sposób. Nie zabraknie również otwartych pojedynków, w których górę bierze umiejętność walki, a nie spryt i umiejętne zakradanie. Producenci przygotowali aż 9-cio minutowy materiał, w którym sami opowiadają o rozwiązania użytych w The Last of Us Part II.

The Last of Us Part II – premiera już 19 czerwca


Do premiery najnowszej produkcji firmy Naughty Dog pozostało już naprawdę niewiele! Pierwszi gracze będą mogli złapać za pady już za niespełna miesiąc. Pomimo, iż przedstawiona zapowiedź nie posiada spojlerów dotyczących fabuły, to wydaje się że bardziej wrażliwy gracze powinni dwa razy przemyśleć oglądanie tego wideo. Czy druga część gry osiągnie sukces porównywalny do poprzedniczki? O tym przekonamy się dopiero w drugiej połowie czerwca, a na razie zostaje nam tylko podziwianie insiderów z gry.

Podobne artykuły

Logo Xbox

Gry

Jak grać w chmurze dzięki Xbox Game Pass?

Czytaj więcej >
Monster Slayer

Gry

Premiera nowego Wiedźmina tuż za rogiem. Co wiemy o The Witcher: Monster Slayer?

Czytaj więcej >
Netflix

Gry

Netflix wchodzi w świat gamingu? Wiele na to wskazuje

Czytaj więcej >
Wildstar

Gry

Gry, które umarły. Pamiętacie te tytuły MMORPG?

Czytaj więcej >
Heroes of might and Magic 3

Gry

Nieśmiertelne gry. Nadal w nie gramy pomimo upływu lat

Czytaj więcej >
Deathloop

Gry

5 najciekawszych tytułów z tegorocznego State of Play. Premiery tuż za rogiem!

Czytaj więcej >