Iron Man
Źródło: Wikipedia

Marvel's Iron Man - demo dostępne do pobrania na PlayStation VR

Krystian MowelKrystian Mowel
22 Maja 2020

Marvel’s Iron Man VR to gra, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród graczy. Jej premiera miała odbyć się 28 lutego, jednak pandemia koronawirusa wszystko opóźniła. Dzisiaj Sony poinformowało o pojawieniu się darmowego demo w sklepie PlayStation Store.

Twórcy gry postanowili umilić graczom oczekiwanie na pełną wersję gry udostępniając darmową wersję demonstracyjną.

Marvel’s Iron Man VR – wersja demo

Wersja demonstracyjna ma przede wszystkim na celu zapoznać graczy z mechaniką gry. Do tego został stworzony specjalny samouczek „Malibu”. W nim nauczymy się latać i korzystać ze zbroi Iron Mana. Dodatkowo, w wersji demo do wykonania są aż trzy misje specjalne, które również mają na celu szkolenie gracza. Nie musisz czekać na pełną oficjalną wydanie, zainstaluj mini-wersję gry i ciesz się z możliwości bycia nowym Iron Manem.

Marvel’s Iron Man VR – fabuła


Gra opowiada o czasach, w których Tony Stark rezygnuje z produkcji broni i wykorzystaniu swojego geniuszu do walki ze złem. Niestety, niesamowity wynalazca wciąż ma wielu wrogów, którzy chcą uprzykrzyć mu życie i ograniczyć jego działalność dobroczynną. W tej części gry główną antagonistką jest hakerka i aktywistka występująca pod pseudonimem Duch. Niepozornie przejmuje kontrole nad kolejnymi siedzibami Stark Industries, a Twoim zadaniem jest powstrzymanie jej. Aby rozpocząć przygodę z Marvel’s Iron Man VR potrzebne są dwa kontrolery ruchu PlayStation Move, aby w pełni poczuć potencjał zbroi Iron Mana. Premiera pełnej wersji gry przewidziana jest na 3 lipca.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Weekend Promocji w sklepie PlayStation Store! Kilka tytułów poniżej 100 zł
  2. Nowe gry na Xbox Game Pass! Alan Wake, Cities: Skylines i Minecraft Dungeons
  3. Valorant oficjalnie zadebiutuje już wkrótce. Riot Games szykuje sporo nowości
  4. Darmowy weekend z DayZ na Steam!
Następny artykuł