DiRT 5
Źródło: Eurogamer

Codemasters przedstawia eksluzywny gameplay z DiRT 5

Krystian MowelKrystian Mowel
22 Czerwca 2020

W sieci pojawił się kolejny materiał ze zbliżającej się wielkimi krokami premiery najnowszej części DiRT 5. Wytwórnia Codemasters skupiła się na pokazaniu rozgrywki w trybie kariery, która ma być najmocniejszą stroną gry.

DiRT 5 – nowy trailer gry


Kilka dni temu poznaliśmy oficjalną datę premiery gry z popularnej serii produkcji wyścigowych DiRT. Dzisiaj do sieci trafił nowy trailer ukazujący rozgrywkę w trybie kariery. Ekskluzywny materiał pojawił się na kanale YouTube GameSpot. Twórcy gry postanowili zaprezentować tor w Norwegii, który zwiedzamy przy akompaniamencie głosu Micheala Moretona, głównego projektanta gry. Twórca opowiada o tym, jak będzie wygląd tryb kariery i opisuje większość atrakcji, które udoskonalą rozgrywkę.

DiRT 5 również na nowej generacji konsol

Zapowiedziana premiera będzie miała miejsce 9 października, gdy początkowo trafi na konsole Xbox One oraz PlayStation 4. W późniejszym okresie ma zostać udostępniona również na długo wyczekiwane konsole nowej generacji. Co ciekawe, twórcy gry zapowiedzieli, że w przypadku Xboxa Series X produkcja nie będzie posiadała ekranów ładowania, co zdecydowanie przyspieszy rozgrywkę i pozwoli na czerpanie jeszcze większej frajdy z gry.

Następny artykuł