UFC 3
Źródło: Eurogamer

EA Sports UFC może zostać zaprezentowane podczas gali MMA

Krystian MowelKrystian Mowel
22 Czerwca 2020

Jakiś czas temu informowaliśmy o przecieku, który mógłby oznaczać nadchodzącą premiera najnowszej części gry o sportach walki – EA Sports UFC 4. Electronic Arts nie zdecydowało się na zapowiedź gry podczas EA Live Play 2020, po to aby zrobić to podczas nadchodzącej gali UFC 251.

To wydarzenie zostało potwierdzone przez samo Electronic Arts za pomocą opublikowania grafiki na Twitterze.

EA Sports UFC 4 już wkrótce

Wspomniany wcześniej plakat został opublikowany przez same władze UFC, które wrzuciły grafikę na swoje konto na Twitterze. Następnie, wpis podało dalej konto EA Sports. Gala UFC 251 ma odbyć się 12 lipca, a więc już niewiele czasu pozostało do oficjalnej zapowiedzi i krótkiego przedstawienia kolejnej części gry o mieszanych sztukach walki. Oficjalna data zaprezentowana to oczywiści dopiero początek drogi do premiery gry. Zanim będziemy mogli złapać pada do rąk i rozpocząć walkę minie pewnie trochę czasu.


Kto zastąpi McGregora?


Poprzednia edycja z tej serii pojawiła się blisko 2 lata temu. Na okładce EA Sports UFC 3 mogliśmy zobaczyć Conora McGregora. W przypadku kolejnej wersji jeszcze nie jesteśmy w stanie stwierdzić, czyja twarz będzie promować grę, jednak wszystko wskazuje na to, iż rolę tę przejmie Amanda Nunes lub Daniel Cormier. Gracze z pewności czekają również na potwierdzenie, czy najnowsza wersja mieszanych sztuk walki trafi również na konsole nowej generacji – Xboxa Series X oraz PlayStation 5.

Następny artykuł