PlayStation Days of Play
Źródło: Twitter

PlayStation Days of Play rozpoczęte! Dziesiątki świetnych promocji

Krystian MowelKrystian Mowel
25 Maja 2020

Użytkownicy konsoli Sony PlayStation mogą zacierać ręce, gdyż właśnie wystartowało PlayStation Days of Play, czyli niesamowite promocje na gry, abonamenty i wiele innych atrakcji! Jeśli planowaliście dokonać zakupów związanych z gamingiem to nie ma lepszego momentu.

O zbliżających się przecenach informowaliśmy już w zeszłym tygodniu, gdy promocje rozpoczęły się u naszych zachodnich sąsiadów. Od dzisiaj niesamowite obniżki trafiły również do Polski

PlayStation Days of Play – na czym polega promocja?

Jest to akcja organizowana przez producentów konsoli, firmę Sony która oferuje swoim klientom przeceny na mnóstwo gier, abonamentów, a nawet całych zestawów z konsolą. Do akcji zostali włączeni stacjonarni sprzedawcy, którzy w swoich sklepach obniżyli ceny urządzeń i gadżetów z rodziny PlayStation. Oprócz gier, bardzo interesująca jest promocja na abonament PlayStation Plus, którego roczny koszt wynosi 168 zł (Empik.com, RTV Euro AGD, OleOle)

PlayStation Days of Play – lista promocji

Okres promocji na konsoli PlayStation4 to idealny moment na przetestowanie produkcji, których nie mieliśmy jeszcze okazji sprawdzić. Cena gier powędrowała znacząco w dół, dzięki czemu zaoszczędzimy również trochę gotówki. Oto najciekawsze promocje związane z grami i innymi urządzaniami, należy jednak pamiętać, iż cena w niektórych sklepach biorących udział w akcji może się różnić.

· PS Plus na 12 miesięcy – 168 zł (Empik.com)
· PlayStation VR + Camera V2 + Gra VR Worlds – 899 zł (Neonet)
· Days Gone – 85 zł (Neo24)
· Death Stranding – 109 zł (Media Markt)
· Astro Bot Rescue Mission VR – 79 zł
· Bloodborne – 59 zł
· Dreams – 109 zł
· God of War III Remastered – 59 zł
· Gran Turismo Sport – 59 zł
· Marvel’s Spider-Man – 79 zł
· The Last of Us Remastered – 59 zł
· Uncharted 4: Kres Złodzieja – 59 zł
· The Last Guardian – 79 zł

Następny artykuł