COD:WWII
Źródło: ITHardware

Call of Duty: WWII trafi na PlayStation Plus w czerwcu!

Krystian MowelKrystian Mowel
26 Maja 2020

Sony nie przestaje zaskakiwać! Tym razem zostaliśmy poinformowani o pierwszej grze, która trafi na PlayStation Plus w czerwcu, a jest nią Call of Duty: World War II. Jedna z najnowszych części popularnej serii cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród graczy.

Produkcja Activision ma trafić do graczy już dzisiaj, w ramach płatnej usługi PlayStation Plus. Posiadacze abonamentu mogą ją pobrać ze sklepu PlayStation Store.

Solidna gra wojenna

Call of Duty: World War II powstało w 2017 roku I szybko zyskało szeroką rzeszę zwolenników. Kolejna część popularnej serii być może nie zachwyciła aż tak jak dodatek COD: Warzone, ale jest zdecydowanie w tej lepiej ocenianej połowie gier spod szyldu COD. Seria znana jest bardziej z futurystycznej walki z użyciem najnowszych technologii, tym razem producenci przenieśli nas do 1939 roku, gdzie wzięliśmy udział w największym konflikcie zbrojnym w historii.

Co więcej w PlayStation Plus?

Pełne zestawienie gier, które otrzymamy w tym miesiącu za sprawą płatnej usługi PlayStation Plus poznamy w przyszłym tygodniu. Jak widać, Sony próbuje zachęcić graczy do zakupu miesięcznego abonamentu, oferując różnego rodzaju promocje i gratisy. Tym samym japoński gigant przyjmuje drogę podobną do tej, którą obrał Microsoft w przypadku Xbox Live.

Następny artykuł