Techgame.pl
Minecraft Dungeons

Mojang

Minecraft Dungeons - pierwsze wrażenia z gry

26 Maja 2020

Autor tekstu:

Krystian Mowel

Udostępnij:

Dzisiaj premierę miała najnowsza produkcja z uniwersum Minecrafta, stworzona dla tych, którzy zamiast budować wolą walczyć. Oto Minecraft Dungeons i pierwsze wrażenia z gry. Jak wygląda rozgrywka?

Nowa pozycja od Mojang Studios w wielu aspektach nawiązuje do klasycznej gry, znów przenosimy się do kwadratowego wymiaru, jednak tym razem mamy trochę inne zadania niż wcześniej.

Połączenie Diablo i Mincerafta


Minecraft Dungeons to połączenie klasycznej rozgrywki doskonale znanej z poprzedniego tytułu oraz gry w stylu Diablo. Zadaniem gracza jest zdobywanie kolejnych poziomów i pokonywanie coraz potężniejszych potworów. Na początku gry otrzymujemy trzy umiejętności, które z biegiem czasu możemy rozwijać i zdobywać kolejne zdolności. Zasada jest niezwykle prosta – pokonać wszystkich przeciwników jednocześnie ulepszając własną postać.

Fabuła Minecraft Dungeons


Gra prowadzona jest w bardzo komiczny sposób, ciągle wytykając produkcjom takim jak właśnie Diablo wielu nieścisłości. Nasz bohater musi stawić czoła Złosadnikowi, który kiedyś był zwykłym mieszkańcem pobliskiej wioski. Niestety, chcąc zemścić się na mieszkańcach, którzy go odrzucili postanawia rozpętać wojnę w świecie Minecraft Dungeons. Naszym celem jest stawienie mu czoła i pokonanie hordy przeraźliwych potworów.

Pierwsze wrażenia

Świat przedstawiony w Dungeons z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom klasycznego Minecrafta, gdyż pełno w nim niesamowitych budowli stworzonych z tak dobrze znanych materiałów i surowców. Gra działa bardzo płynnie i widać, że lata doświadczeń wytwórni Mojang Studios zaprocentowały w obecnym tytule. Jest to pozycja obowiązkowa dla fanów sześcianów i gier w stylu Diablo.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >