Techgame.pl
Minecraft Dungeons

Mojang

Minecraft Dungeons - pierwsze wrażenia z gry

26 Maja 2020

Autor tekstu:

Krystian Mowel

Udostępnij:

Dzisiaj premierę miała najnowsza produkcja z uniwersum Minecrafta, stworzona dla tych, którzy zamiast budować wolą walczyć. Oto Minecraft Dungeons i pierwsze wrażenia z gry. Jak wygląda rozgrywka?

Nowa pozycja od Mojang Studios w wielu aspektach nawiązuje do klasycznej gry, znów przenosimy się do kwadratowego wymiaru, jednak tym razem mamy trochę inne zadania niż wcześniej.

Połączenie Diablo i Mincerafta


Minecraft Dungeons to połączenie klasycznej rozgrywki doskonale znanej z poprzedniego tytułu oraz gry w stylu Diablo. Zadaniem gracza jest zdobywanie kolejnych poziomów i pokonywanie coraz potężniejszych potworów. Na początku gry otrzymujemy trzy umiejętności, które z biegiem czasu możemy rozwijać i zdobywać kolejne zdolności. Zasada jest niezwykle prosta – pokonać wszystkich przeciwników jednocześnie ulepszając własną postać.

Fabuła Minecraft Dungeons


Gra prowadzona jest w bardzo komiczny sposób, ciągle wytykając produkcjom takim jak właśnie Diablo wielu nieścisłości. Nasz bohater musi stawić czoła Złosadnikowi, który kiedyś był zwykłym mieszkańcem pobliskiej wioski. Niestety, chcąc zemścić się na mieszkańcach, którzy go odrzucili postanawia rozpętać wojnę w świecie Minecraft Dungeons. Naszym celem jest stawienie mu czoła i pokonanie hordy przeraźliwych potworów.

Pierwsze wrażenia

Świat przedstawiony w Dungeons z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom klasycznego Minecrafta, gdyż pełno w nim niesamowitych budowli stworzonych z tak dobrze znanych materiałów i surowców. Gra działa bardzo płynnie i widać, że lata doświadczeń wytwórni Mojang Studios zaprocentowały w obecnym tytule. Jest to pozycja obowiązkowa dla fanów sześcianów i gier w stylu Diablo.

Tagi:

Mojang Studios

Krystian MowelAutor

Doświadczony copywriter i dziennikarz na wielu mniejszych portalach internetowych. Fanatyk angielskiej piłki, koszykówki zza oceanu i jazdy na rowerze fixed bike. Zarażony grą na konsolach – szczególnie seriami Fify i NBA2K. Miłośnik dobrego gotowania i podróżowania.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@techgame.pl

Najnowsze

O tym się mówi

Militaria

MOSFET w replikach airsoft. Do czego służy i czy warto go stosować?

Czytaj więcej >
Materiał Partnerski

Technologie

Jak wybrać tablet? Najważniejsze wskazówki

Czytaj więcej >
Freepik.com

Gry

Wymagania gier na 2022 rok – jak im sprostać?

Czytaj więcej >
Esport zyskuje na popularności – dlaczego?

Gry

Esport zyskuje na popularności – dlaczego?

Czytaj więcej >
"Dr Google" vs HeyCzeker

Technologie

"Dr Google" vs HeyCzeker – sprawdź, co pomoże Ci bardziej, gdy Twoje zdrowie zacznie szwankować

Czytaj więcej >