Games with Gold
Źródło: Microsoft.com

Czerwcowe Games with Gold ujawnione – Microsoft prezentuje darmowe gry

Krystian MowelKrystian Mowel
27 Maja 2020

Firma Microsoft przygotowała nowe gry, które trafią do posiadaczy abonamentu Xbox Live Gold, umożliwiającego rozgrywkę online i wiele innych możliwości. Lista jest krótka i niektórzy mogą być zawiedzeni selekcją.

Produkcje, które udostępniane są w ramach abonamentu Games with Gold trafią do graczy zarówno Xbox One, jak i Xbox 360.

Games with Gold - czerwiec 2020

Pierwszy gry mają pojawić się już na początku miesiąca, czyli w Dzień Dziecka – 1 czerwca. Selekcja gier jest typową zagrywką, którą Microsoft stosuje już od pewnego czasu. Większa uwaga przykładana jest do abonamentu Xbox Game Pass, który oferuje znacznie więcej i również lepiej. Bardzo możliwe jest, że Microsoft w przyszłości może zrezygnować z Games with Gold właśnie na rzecz XGP. Oto lista gier dostępnych na GWG w czerwcu:

· Shantae and the Pirate’s Curse
· Coffe Talk
· Destroy All Humans!
· SINE MORA

PlayStation Plus przebija Games with Gold?

W zeszłym tygodniu swoją listę gier udostępnianych w ramach abonamentu zaprezentowało również Sony. W ich zestawieniu znalazły się odrobinę większe i bardziej popularne tytuły, niż te które udostępnił Xbox. Mimo wszystko, produkcje na Games with Gold mają bardzo dobre oceny i z pewnością wielu przypadną do gustu.Firma Microsoft przygotowała nowe gry, które trafią do posiadaczy abonamentu Xbox Live Gold, umożliwiającego rozgrywkę online i wiele innych możliwości. Lista jest krótka i niektórzy mogą być zawiedzeni selekcją.

Następny artykuł