Kapitan Tsubasa
Źródło: Twitter

Pamiętacie Kapitana Tsubasę? Już w sierpniu wcielimy się w jego rolę w grze wideo!

Krystian MowelKrystian Mowel
27 Maja 2020

Fani gier o tematyce piłki nożnej w tym roku z łatwością doczekają do premiery FIFA 21 i najnowszego PES-a. Wszystko za sprawą gry, która pojawi się już latem – chodzi o Captain Tsubasę: Rise of New Champions, czyli produkcję na podstawie kultowego anime.

Osobom urodzonym w latach 90-tych poprzedniego stulecia nie trzeba przedstawiać tej japońskiej kreskówki. Tsubasa już wkrótce powróci!

Kultowe anime i najpopularniejszy sport

Captain Tsubasa: Rise of New Champions pozwoli większości z nas wrócić wspomnieniami do dzieciństwa i jeszcze raz przeżyć niesamowite przygody wraz z Tsubasą. Nowa produkcja sportowa, osadzona w świecie anime pojawi się na sklepowych półkach już 28 sierpnia. Gra ma trafić na konsole Xbox One i PlayStation 4 oraz na komputery osobiste PC. Świetna zabawa gwarantowana.

Captain Tsubasa: Rise of New Champions – charakterystyka gry

Nie jest to typowa gra piłkarska, gdyż jak doskonale pamiętamy, rozgrywka w tym anime też do typowych nie należała. Znacznie więcej trików, sztuczek i zapierających dech w piersiach akrobacji niż w regularnej rozgrywce piłkarskiej. Dla niektórych może to stanowić problem, jednak fani kultowego anime właśnie za to pokochają tę produkcję.

A oto zapowiedź gry:

Następny artykuł