Far Cry 5
Źródło: Steam.com

Far Cry 5 za darmo na PC przez najbliższy weekend!

Krystian MowelKrystian Mowel
28 Maja 2020

Firma Ubisoft poinformowała o specjalnej promocji dotyczącej gry Far Cry 5. Przez najbliższy weekend będziemy mogli pograć w nią całkowicie za darmo. Niestety, grę przetestować będą mogli tylko posiadacze komputerów PC.

Produkcja będzie dostępna na platformie Uplay aż do 22:00 do 31 maja. Już dzisiaj można rozpocząć jej wstępne ładowanie.

Mnóstwo zniżek w Ubisoft Store

W związku z darmowym weekendem Ubisoft przygotował jeszcze więcej atrakcji dla graczy. Do 2 czerwca w sklepie Ubisoft Store dostępną będą zniżki do 75% na wszystkie gry z serii Far Cry na PC, zarówno w wersji Standard jak i Gold. Ponadto, gracze którzy zakupią grę podczas darmowego weekendu zachowają swoje postępy osiągnięte w wersji próbnej.

Far Cry 5 – tematyka gry

Fabuła Far Cry 5 toczy się w Stanach Zjednoczonych w stanie Montana, gdzie gracz wciela się w młodego namiestnika wymyślonego hrabstwa Hope. Gra zezwala na całkowitą swobodę poruszania się i odkrywania tajemniczego świata. Far Cry 5 łączy w sobie rewelacyjny klimat, niezliczone możliwości rozwoju bohatera i mnóstwo ciekawych misji i zadań do wykonania.

Następny artykuł