Kapitan Price
Źródło: YouTube.com

Infinity Ward przedstawia kolejną postać w Call of Duty: Warzone

Krystian MowelKrystian Mowel
29 Maja 2020

Czwarty sezon rywalizacji w Call of Duty: Modern Warfare oraz Call of Duty: Warzone zbliża się wielkimi krokami. Infinity Ward ma wysoko powieszoną poprzeczkę, której przeskoczenie nie powinno jednak sprawić wytwórni problemów. Aby jeszcze bardziej zaostrzyć apetyty graczy, przestawiono kolejną grywalną postać w grze.

Jest nią legendarny Kapitan Price, o które prosili sami gracze od dłuższego czasu. Po ogłoszeniu w mediach społecznościowych fani postaci nie kryli zadowolenia.

Ikona serii Modern Warfare

Kapitan Price to członek brytyjskich sił specjalnych, który dla całego uniwersum znaczy naprawdę wiele. Uczestniczył we wszystkich najważniejszych wydarzeniach w produkcji Activision. Jego wizerunkiem promowana była ostatnia część spod szyld Modern Warfare. Teraz wreszcie gracze mogą bawić się tą postacią.

Kiedy Kapitan Price powróci do COD?

Legendarna postać Kapitana Price’a pojawi się w obu wersjach gry wraz ze startem czwartego sezonu. Przewidywany start tego wydarzenia zapowiedziany jest na 3 czerwca. Oczywiście jest to tylko jedna z wielu nowości, które Infinity Ward przygotowało dla graczy w następnym sezonie rozgrywki. Najważniejszym dodatkiem jest tryb battle royale w wersji duo.

Następny artykuł