Screen zachodzącego Słońca nad wyspą Cayo Perico w GTA Online
Źródło: Rockstar Games - wideo - https://youtu.be/bUIpeD0tA8g

GTA V dostanie największą w historii aktualizację. Pojawi się zupełnie nowa mapa

Łukasz KopcińskiŁukasz Kopciński
21 Listopada 2020

Spece z Rockstar Games kontynuują prace nad sieciowym aspektem GTA V. Na święta mamy dostać coś wyjątkowego. Ponoć nigdy wcześniej ilość dorzuconych atrakcji nie była tak duża.

Przed graczami mają otworzyć się połacie zupełnie nowego terenu w postaci wyspy narkotykowego barona. Użytkownicy GTA V zadrą z kryminalną szychą, infiltrując jej własność.

Elon Musk opisuje wygląd pierwszych ludzkich kolonii na Marsie. Planeta znacznie zmieni się dla człowiekaElon Musk opisuje wygląd pierwszych ludzkich kolonii na Marsie. Planeta znacznie zmieni się dla człowiekaCzytaj dalej

Worek nowości do GTA V od Rockstara

Łatwo nie będzie, bowiem reputacja grubej ryby w przemyśle narkotykowym nie wzięła się z niczego. Jeżeli uda się ominąć zabezpieczenia, nagroda ma być warta świeczki.

Na szczęśliwców czekają góry pieniędzy, cennych kulturowych arcydzieł oraz materiałów obciążających konkurencję. Sposób przeprowadzenia akcji - zupełnie dowolny. Planem jest wyjść z niej cało.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Najstarsze żyjące zwierzęta na świecie. Zamrożone przetrwały 40 tys. lat, naukowcy są zaskoczeni
  2. Najszybszy syrop z buraka, bez wyciskania i bałaganu. Stawi czoła przeziębieniu i sezonowemu osłabieniu, a przy okazji wybornie smakuje
  3. Oferty, na które Polacy czekają cały rok. Gigantyczne przeceny w Lidlu, sprzęt elektroniczny kupimy za "grosze"

Możemy się spodziewać nowych wehikułów, elementów uzbrojenia, a także atrakcyjnych miejscówek. W wir wydarzeń rzucimy się, słuchając urozmaiconej playlisty, zawierającej ponad setkę świeżych utworów!

Do wielkiego skoku przystąpimy sami lub ramię w ramię z maksymalnie trójką pomocników. Więcej szczegółów dopiero poznamy. Na razie muszą nam wystarczyć lakoniczne, ogólnikowe wyrażenia.

Olbrzymia rewolucja w medycynie. Rentgen będzie znacznie bardziej szczegółowy i dostanie kolorOlbrzymia rewolucja w medycynie. Rentgen będzie znacznie bardziej szczegółowy i dostanie kolorCzytaj dalej

Wszystko fajnie, ale co z GTA VI

Niektórzy mogą czuć się rozczarowani, że znowu dostajemy zawartość do trybu online. Innych zawiedzie fakt, iż ów aktualizacja może się pokrywać z wcześniejszymi spekulacjami o szóstej odsłonie inspirowanej Narcos.

Być może narkotykowe przecieki miały w sobie ziarenko prawdy, ale nie chodziło o projektowanie pełnoprawnej kontynuacji. Możliwe, że treść plotek zgadzała się, ale tyczyła GTA Online.

Znajdą się tacy, którzy na wiadomość o rozszerzeniu będą kręcili nosem. Jeśli natomiast ktoś do dzisiaj z przyjemnością rozbija się po Los Santos i okolicach, to pewnie i taki powiew świeżości przyjmie z aprobatą.

Lista najgorszych haseł z 2020 roku. Podium wygląda klasycznie, ale niektóre pozycje mogą zaskoczyćLista najgorszych haseł z 2020 roku. Podium wygląda klasycznie, ale niektóre pozycje mogą zaskoczyćCzytaj dalej

Trudno byłoby uwierzyć, że Rockstar nie skupia się jeszcze na poważnie na szóstej odsłonie kultowejserii. Po prostu pracuje nieśpiesznym tempem. To jedni z najlepszych w swoim fachu, a przyjęty model pracy sprawdzał się niemal bez pudła.

Wypada pogodzić się z tym, że kolejne produkcje ukazują się w znacznych odstępach czasowych. Późniejsza jakość wynagradza przecież czas oczekiwania. Z kolei pomiędzy kolejnymi premierami deweloperzy pragną czerpać zyski z trybów online.

Premiera opisywanego The Cayo Perico Heist zaplanowana jest na 15 grudnia. Aktualizacja jest darmowa dla wszystkich posiadaczy podstawowej wersji gry.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Rewolucyjna zmiana w komunikacji urzędowej. Życie wielu Polaków będzie o niebo łatwiejsze
  2. Kotek urodził się z dwiema twarzami. Niestety, nie pożył długo
  3. Uwaga, ogromne utrudnienia w polskich bankach. Lepiej wypłacić pieniądze, PKO BP, mBank, Santander, Millennium, Ing Bank Śląski
  4. Wielki skandal w Watykanie. Papież Franciszek polubił zdjęcie "dla dorosłych" na Instagramie, wszczęto śledztwo
  5. Sony podało oficjalną informację na temat PlayStation 5. Firma ogłosiła suckes, a gracze są wściekli
  6. Bayern Monachium - Werder Brema. Robert Lewandowski zawiódł miliony fanów, tragiczna gra Polaka, kompromitacja
  7. Ważyła 22 kilogramy, w ostatniej chwili ją uratowali. Niestety po kilku dniach przekazali tragiczne wieści

Następny artykuł