Techgame.pl > Gry > GTA V dostanie największą w historii aktualizację. Pojawi się zupełnie nowa mapa
Łukasz Kopciński
Łukasz Kopciński 19.03.2022 05:21

GTA V dostanie największą w historii aktualizację. Pojawi się zupełnie nowa mapa

Screen zachodzącego Słońca nad wyspą Cayo Perico w GTA Online
Rockstar Games - wideo - https://youtu.be/bUIpeD0tA8g

Przed graczami mają otworzyć się połacie zupełnie nowego terenu w postaci wyspy narkotykowego barona. Użytkownicy GTA V zadrą z kryminalną szychą, infiltrując jej własność.

Worek nowości do GTA V od Rockstara 

Łatwo nie będzie, bowiem reputacja grubej ryby w przemyśle narkotykowym nie wzięła się z niczego. Jeżeli uda się ominąć zabezpieczenia, nagroda ma być warta świeczki.  

Na szczęśliwców czekają góry pieniędzy, cennych kulturowych arcydzieł oraz materiałów obciążających konkurencję. Sposób przeprowadzenia akcji - zupełnie dowolny. Planem jest wyjść z niej cało.

  1. Najstarsze żyjące zwierzęta na świecie. Zamrożone przetrwały 40 tys. lat, naukowcy są zaskoczeni

  2. Najszybszy syrop z buraka, bez wyciskania i bałaganu. Stawi czoła przeziębieniu i sezonowemu osłabieniu, a przy okazji wybornie smakuje

  3. Oferty, na które Polacy czekają cały rok. Gigantyczne przeceny w Lidlu, sprzęt elektroniczny kupimy za "grosze"

Możemy się spodziewać nowych wehikułów, elementów uzbrojenia, a także atrakcyjnych miejscówek. W wir wydarzeń rzucimy się, słuchając urozmaiconej playlisty, zawierającej ponad setkę świeżych utworów! 

Do wielkiego skoku przystąpimy sami lub ramię w ramię z maksymalnie trójką pomocników. Więcej szczegółów dopiero poznamy. Na razie muszą nam wystarczyć lakoniczne, ogólnikowe wyrażenia.

Wszystko fajnie, ale co z GTA VI

Niektórzy mogą czuć się rozczarowani, że znowu dostajemy zawartość do trybu online. Innych zawiedzie fakt, iż ów aktualizacja może się pokrywać z wcześniejszymi spekulacjami o szóstej odsłonie inspirowanej Narcos.  

Być może narkotykowe przecieki miały w sobie ziarenko prawdy, ale nie chodziło o projektowanie pełnoprawnej kontynuacji. Możliwe, że treść plotek zgadzała się, ale tyczyła GTA Online.  

Znajdą się tacy, którzy na wiadomość o rozszerzeniu będą kręcili nosem. Jeśli natomiast ktoś do dzisiaj z przyjemnością rozbija się po Los Santos i okolicach, to pewnie i taki powiew świeżości przyjmie z aprobatą.

Trudno byłoby uwierzyć, że Rockstar nie skupia się jeszcze na poważnie na szóstej odsłonie kultowej serii. Po prostu pracuje nieśpiesznym tempem. To jedni z najlepszych w swoim fachu, a przyjęty model pracy sprawdzał się niemal bez pudła.  

Wypada pogodzić się z tym, że kolejne produkcje ukazują się w znacznych odstępach czasowych. Późniejsza jakość wynagradza przecież czas oczekiwania. Z kolei pomiędzy kolejnymi premierami deweloperzy pragną czerpać zyski z trybów online.  

Premiera opisywanego The Cayo Perico Heist zaplanowana jest na 15 grudnia. Aktualizacja jest darmowa dla wszystkich posiadaczy podstawowej wersji gry.

Powiązane