Techgame.pl
rockstar games logo

rockstar

GTA 6 powstaje! Do sieci trafiły nowe informacje

30 Marca 2020

Autor tekstu:

Artur Łokietek

Udostępnij:

Powstawanie kolejnej części GTA jest już praktycznie pewne. Tym razem do grona osób potwierdzających grę dołącza aktor mający podkładać głos pod jedną z postaci. Co do tej pory wiemy z pogłosek dotyczących nowej części kultowej serii?

Fani wyczekują na nowe informacje odnośnie GTA 6 z nieukrywanym rozżaleniem. Rockstar mógłby już zapowiedzieć produkcję odnośnie której było tyle "przecieków". Tym razem powstawanie gry sugeruje portfolio aktora.

GTA 6 - co wiemy?

Dobra, tak szczerze to na temat Grand Theft Auto 6 wiemy, że na pewno powstaje. Świadczy o tym mnóstwo "przecieków", w tym także takich, autorstwa osób nie związanych ze studiem bezpośrednio. Swego czasu powstawanie gry potwierdził między innymi hinduski artysta. Na temat minionych przecieków można by pisać ogromne wypracowania, jednak parę lat temu na stronie studia Rockstar pojawił się screenshot z Liberty City stworzony na silniku GTA V. Jednak twórcy wielokrotnie sugerowali również umieszczenie akcji gdzieś w Anglii, a internetowe źródła donosiły nie tak dawno temu, że akcja GTA 6 może rozgrywać się w Vice City (na co z pewnością liczy wielu fanów), a sama fabuła ma być inspirowana serialem Narcos i dotyczyć karteli narkotykowych. Warto pamiętać jednak, że deweloperzy wielokrotnie wspominali o tym, że chcieliby stworzyć jedną "super-wielką" część GTA w której zawarte byłyby wszystkie miasta z dotychczasowych odsłon serii. Brzmi ambitnie, ale czy wykonalnie?

GTA 6 według aktora głosowego

Temat karteli narkotykowych jest jednak bardzo prawdopodobny - przemawia za tym również niedawno opublikowane portfolio aktora głosowego, Jorge Consejo. Według dokumentu, postać, której udzielił głosu w GTA 6 nazywa się "The Mexican". Aktor szybko usunął wpis, ale fani zalali go wiadomościami, zaś w odpowiedzi aktor nie zdementował doniesień, a jedynie wspomniał, że nie może o tym rozmawiać. "Drodzy przyjaciele, czytam wszystkie wiadomości od was, jednak musicie wiedzieć, że ze względu na zapisy kontraktowe nie mogę komentować niektórych projektów. Nie czujcie się zatem ignorowani lub niezauważeni. Doceniam każdego z was" - napisał chwilę później na Twitterze. Warto jednak zwrócić uwage na fakt, że kontrakt aktora miał być zrealizowany w 2018 roku, co wskazuje, że produkcja tytułu być może zbliża się do ukończenia.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >