Techgame.pl
GTA V

Rockstar Games

Nieoficjalne: GTA V jutro będzie dostępne całkowicie za darmo

13 Maja 2020

Autor tekstu:

Artur Łokietek

Udostępnij:

Wychodzi na to, że Epic Games Store zamierza przebić samych siebie. Tajemnicza, dostępna za darmo od jutra gra na platformie to rzekomo właśnie Grand Theft Auto V! Do tego w wersji Premium, czyli z dodatkową zawartością. Choć informacje są niepotwierdzone

Epic Games Store co tydzień rozdaje darmowe gry. Następną, tajemniczą produkcją ma rzekomo być najnowsza część legendarnej serii GTA - tak twierdzą internetowe portale i usunięty przez moderatorów wpis na Reddicie. 

GTA V w pełni za darmo!

GTA V to produkcja już legendarna. Oryginalnie gra zadebiutowała na konsolach w 2013 roku (dwa lata później w wersji na PC) i z miejsca zyskałą sympatię graczy i krytyków. Dość powiedzieć, że do tej pory w moduł GTA Online gra mnóstwo graczy jednocześnie, a regularne patche zachęcają do powrotu coraz większą liczbę fanów. Zgodnie z anonimowymi źródłami portalu gry-online i usuniętym przez moderatorów wpisem w serwisie Reddit GTA V już od jutra (tj. czwartek, 14 maja) ma być zupełnie za darmo dostępne w serwisie Epic Games Store. Co szczególnie istotne - produkcja ma być w wersji Premium Edition, czyli z paroma dodatkowymi bonusami, w tym pakietem wyposażenia czy bonusem w walucie w trybie Online.

Czy to spełnienie snów?

Sam pomysł wydania GTA V w wersji darmowej może być bardzo zaskakujący dla niektórych - w końcu produkcja do tej pory sprzedała się w liczbie ponad 10 milionów sztuk, a na Steamie regularnie pojawia się w topie dziesięciu najlepiej sprzedających się i najpopularniejszych gier. Biorąc pod uwagę jednak fakt, że od jakiegoś czasu pozycja często trafia na wyprzedaże internetowe, doniesienia wydają się bardzo prawdpodobne. Zauważmy tutaj, że Rockstar rzekomo zamierza przerzucić się na inny model wydawania gier z mocnym wsparciem po premierowym bazującym najpewniej na mikropłatnościach czy dodatkowej zawartości, a GTA V już od jakiegoś czasu jest właśnie rozwijane w ten sposób. Samo Epic Games od dawna raczy nas darmowymi pozycjami, w tym całkiem świeżymi w postaci choćby Just Cause 4 - GTA V wydaje się być jedną z niewielu pozycji, która jest w stanie przebić dotychczasowy poziom. Na potwierdzenie rewelacji nie musimy wcale długo czekać - tajemniczą grę poznamy już jutro.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >