Techgame.pl
humble capcom mega bundle

Humble Bundle

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

18 Marca 2020

Autor tekstu:

Artur Łokietek

Udostępnij:

Od teraz dostępna jest nowa paczka gier w ramach Humble Bundle. Kupując ją wspomożesz organizacje charytatywne i sporo zaoszczędzisz. Podpowiadamy na które gry zwrócić szczególną uwagę!

W ramach Humble Bundle możecie kupować paczki czasami naprawdę dobrych tytułów w bardzo niskiej zbiorczej cenie. Tym razem głównym tematem nowej paczki jest Capcom!

Humble Bundle charytatywnie

Humble Bundle to sklep z grami i platforma, która  bardzo często lubi sypać promocjami. Dostępna jest opcja subskrypcji comiesięcznej paczki nazwanej Humble Choice w ramach której zależnie od wybranego planu, możemy wybrać różne gry z ogólnej puli. Wspomożemy również organizacje charytatywne. W tym miesiącu wśród dostępnych gier możemy dostać m. in. My Friend Pedro, Planet Coaster, Battle Chasers: Nightwar czy Niffelheim. Jeśli jednak nie jesteście fanami comiesięcznych opłat za losowe gry, Humble Store co jakiś czas uruchamia paczki z wybranymi grami, w których zależnie od kwoty, jaką zapłacimy, dostaniemy różne pozycje. Teraz warto zwrócić uwagę na najnowszą paczkę.

Humble Capcom Bundle

W tym miesiącu Humble Store uruchomił Humble Capcom MEGA Bundle. W jej ramach dostaniemy naprawdę warte uwagi pozycje. Pierwszy próg, który wymaga wpłaty co najmniej 1 dolara zawiera:

 • Strider

 • Mega Man Legacy Collection

 • Resident Evil Revelations 2 - Episode 1: Penal Colony

 • Odblokowanie wszystkich nagród w Resident Evil 2

Choć na pierwszy rzut oka niektórzy mogą uznać, że pierwszy próg nie powala zawartością, to jest jednak interesujący dla fanów klasyki. Mega Man to legendarna pozycja Capcomu, w którą dobrze gra się nawet dzisiaj, szczególnie dzięki odświeżonej wersji w zbiorczej paczce. Strider to całkiem ciekawy side-scroller z wymagającą walką, zaś Resident Evil Revelations 2 zawiera jedynie pierwszy epizod (który jest chyba i tak najciekawszy ze wszystkich) - konieczność dla fana marki. Odblokowanie nagród w Resident Evil 2 jest całkiem ciekawe dla posiadacza tej gry, gdyż dzięki niemu będziemy mogli korzystać z zawartości, która normalnie odblokowuje się po ukończonej grze. Drugi próg, wymagający od nas uiszczenia co najmniej 9.85 euro (na moment pisania newsa, kwota z czasem się podnosi) i zawiera:

 • Mega Man X Legacy Collection

 • Resident Evil 0 HD REMASTER

 • Resident Evil Revelations

 • Resident Evil: Revelations 2 - Complete Season

 • Kupon 50% taniej na Resident Evil 2 w sklepie Humble

 • Kupon 50% taniej na Devil May Cry 5 w sklepie Humble 

Ten próg jest przeznaczony głównie dla fanów cyklu Resident Evil, gdyż zawiera obydwie kompletne części podserii Revelations, które są naprawdę udanymi pozycjami i zawierają kooperację, więc można w nie zagrać wraz ze znajomym, który również siedzi w domu podczas pandemii. Najdroższy, bo kosztujący 18.50 euro próg to już prawdziwy pakiet dla fana gier Capcomu:

 • Mega Man 11

 • Street Fighter 30th Anniversary Collection

 • Dragon's Dogma: Dark Arisen

 • Devil May Cry 4 Special Edition

 • Resident Evil HD REMASTER

 • Dead Rising 4 

Na szczególną uwagę zasługują tutaj dwie świetne pozycje, czyli Dead Rising 4 i Dragon's Dogma. Pierwsza to najnowsza odsłona popularnej serii gier o zombie, a druga to wciągający na wiele godzin bogaty w zawartość RPG, który tak naprawdę jest w stanie usprawiedliwić zakup całej paczki nawet, jeżeli nie interesują nas inne gry.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >
mount and blade 2 bannerlord

Gry

Mount & Blade 2: Bannerlord z przesuniętą datą premiery. Jest dobrze!

Czytaj więcej >