Techgame.pl
valorant riot games

Riot Games

Jak dostać klucz do bety Valorant. Nowego FPS-a twórców League of Legends

4 Kwietnia 2020

Autor tekstu:

Albert Długoszewski

Udostępnij:

Valorant to nowa gra tworzona przez studio Riot Games. Praktycznie od momentu ogłoszenia prac nad nowym projektem - początkowo nazywał się on “Projekt X" mówiło się, że powstaje nowym konkurent Counter Strike’a.

Gra od samego początku tworzona była w wielkiej tajemnicy. Riot Games obrał strategię utrzymywania w sekrecie swoich nowych tytułów. Podobną taktykę zastosowali na początku z Legends of Runeterra i Teamfight Tactics. Jednak z czasem informacji na temat FPS-a pojawiało się coraz więcej. Przełomem chyba był moment w którym osobistości ze świata esportu Izak, Pasha czy HenryG wybrali się na Wyspy Brytyjskie żeby wziąć udział w testach produktu. Hype jaki nakręcił się w social mediach po wizycie chłopaków musiał zadowolić właścicieli Riot Games. Ostatnimi czasy ogłosili oni termin zamkniętych testów Valorant. 

Jak się dostać na testy?

Amerykańskie studio zapowiedziało, że beta testy startują już 7 kwietnia. Z pewnością wielu z was chciałoby dołączyć i sprawdzić Valorant przed jego oficjalną premierą. Aby zapisać się do testów trzeba spełnić trzy warunki. Na samym początku potrzebujecie do tego dwóch kont Twitch.tv oraz Riot Games. W ustawieniach swojego konta na Twitchu należy dołączyć swoje konto z Twitch.tv. Ostatni krok jest zdecydowanie najprostszy. Od 7 kwietnia należy oglądać wyróżnione transmisje na żywo z gry Valorant. Algorytm platformy streamingowej będzie losował szczęśliwców, do których trafią kody do wersji beta gry. Beta poza Europą dostepną jest również w USA, Kanadzie, Rosji oraz Turcji. Na samym początku liczba graczy będzie ograniczona ze względu na przepustowość serwerów.

Także graczy nie pozostaje nam nic innego jak uzbroić się w cierpliwość, a potem liczyć na łut szczęścia.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >