Just Cause 4
Źródło: Steam

Hitowa gra od Avalanche dostępna za darmo. Macie tydzień na odebranie prezentu

Artur ŁokietekArtur Łokietek
17 Kwietnia 2020

Epic Games Store nie próżnuje i w dalszym ciągu rozdaje darmowe produkcje. Tym razem zostaliśmy uraczeni prawdziwym hitem! Just Cause 4 od studia Avalanche Software i "indyczane" Wheels of Aurelia dostępne są przez tydzień za darmo.

Epic Games Store nie próżnuje. Tym razem platforma uraczyła nas prawdziwym hitem.

Just Cause 4 za darmo

Epic Games Store już od dawna słynie z tego, że co tydzień możemy zupełnie za darmo odebrać nierzadko naprawdę świetne tytuły. Tym razem jednak platforma rozbiła bank, bo najnowsza odsłona przygód Rico Rodrigueza, czyli Just Cause 4 jest dostępna dla wszystkich. Wyprodukowana przez Avalanche Software produkcja to już czwarta częśc popularnej serii sandboxów stawiających na totalną destrukcję. Tym razem jednak lądujemy w fikcyjnym państwie Solis, w którym (jak zawsze) musimy obalić dyktaturę i wspomóc lokalną społeczność. Ta część wyróżnia się od innych elementem pogodowym. W regionie w którym toczy się akcja prawie bez przerwy dochodzi do śnieżyc, tornad, burz czy innych zjawisk pogodowych wprowadzających nowe mechaniki do rozgrywki.

Epic Games

Wheels of Aurelia

EGS oprócz hitowej gry podzielił się również mniejsza produkcją. Wheels of Aurelia to nieliniowa produkcja w której samochodem podróżujemy przez Włochy w latach 70. Całą podróż umilają nam postacie poboczne, które możemy zabrać tam, dokąd jedziemy, a całość, choć zdecydowanie bardziej spokojna niż Just Cause 4, na pierwszy plan stawia fabułę w której ukazano ważne wydarzenia z Włoch tamtych lat. Choć recenzenci nie byli zgodni co do ocen, warto zainteresować się produkcją, szczególnie, że do odebrania jest za darmo. Za tydzień oferta zmieni się na grę For The King, czyli rougelike w stylu stołowych gier RPG z nastawieniem na tryb kooperacji.

Zobacz także:

  1. Pandemia wirusa ma wiele skutków ubocznych. Jednym z nich są koszmary senne nawiedzające coraz więcej osób
  2. Niezrozumiała decyzja Sony. Playstation 5 ma zostać wydane w ograniczonym nakładzie
  3. Praca podczas kwarantanny. Wynajmij sobie lamę, która weźmie udział w wideokonferencji z twoim szefem
  4. Dzisiejszy dzień miał być świętem wszystkich graczy. CD Projekt o tym nie zapomniałoNastępny artykuł