Techgame.pl
Just Cause 4

Steam

Hitowa gra od Avalanche dostępna za darmo. Macie tydzień na odebranie prezentu

17 Kwietnia 2020

Autor tekstu:

Artur Łokietek

Udostępnij:

Epic Games Store nie próżnuje i w dalszym ciągu rozdaje darmowe produkcje. Tym razem zostaliśmy uraczeni prawdziwym hitem! Just Cause 4 od studia Avalanche Software i "indyczane" Wheels of Aurelia dostępne są przez tydzień za darmo.

Epic Games Store nie próżnuje. Tym razem platforma uraczyła nas prawdziwym hitem.

Just Cause 4 za darmo

Epic Games Store już od dawna słynie z tego, że co tydzień możemy zupełnie za darmo odebrać nierzadko naprawdę świetne tytuły. Tym razem jednak platforma rozbiła bank, bo najnowsza odsłona przygód Rico Rodrigueza, czyli Just Cause 4 jest dostępna dla wszystkich. Wyprodukowana przez Avalanche Software produkcja to już czwarta częśc popularnej serii sandboxów stawiających na totalną destrukcję. Tym razem jednak lądujemy w fikcyjnym państwie Solis, w którym (jak zawsze) musimy obalić dyktaturę i wspomóc lokalną społeczność. Ta część wyróżnia się od innych elementem pogodowym. W regionie w którym toczy się akcja prawie bez przerwy dochodzi do śnieżyc, tornad, burz czy innych zjawisk pogodowych wprowadzających nowe mechaniki do rozgrywki.

Wheels of Aurelia

EGS oprócz hitowej gry podzielił się również mniejsza produkcją. Wheels of Aurelia to nieliniowa produkcja w której samochodem podróżujemy przez Włochy w latach 70. Całą podróż umilają nam postacie poboczne, które możemy zabrać tam, dokąd jedziemy, a całość, choć zdecydowanie bardziej spokojna niż Just Cause 4, na pierwszy plan stawia fabułę w której ukazano ważne wydarzenia z Włoch tamtych lat. Choć recenzenci nie byli zgodni co do ocen, warto zainteresować się produkcją, szczególnie, że do odebrania jest za darmo. Za tydzień oferta zmieni się na grę For The King, czyli rougelike w stylu stołowych gier RPG z nastawieniem na tryb kooperacji.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >