Techgame.pl > Technologie > Do 10 GB darmowego Internetu od Play. Wystarczy zostać w domu
Stanisław Janowski
Stanisław Janowski 19.03.2022 05:28

Do 10 GB darmowego Internetu od Play. Wystarczy zostać w domu

Logo sieci Play
Materiały prasowe

28 kwietnia Play udostępni nową promocję w swojej aplikacji. Klikając w przycisk “Jestem w domu” zyskujemy darmowy transfer internetowy. Jeżeli będziemy robić to regularnie możemy zyskać do 10 GB.

Zostań w domu, przeglądaj Internet

Play wpadł na niekonwencjonalny pomysł namawiania swoich klientów do pozostania w domu. W dobie epidemii wirusa SARS-CoV-2 sieć przyznaje darmowy transfer za siedzenie w domu. Aby skorzystać z promocji trzeba wejść do aplikacji i kliknąć przycisk “Jestem w domu”. Opcja dostępna będzie przez najbliższy miesiąc, każdego dnia możemy kliknąć w przycisk tylko raz, jeżeli będziemy o tym pamiętać przez trzy dni z rzędu, dostaniemy darmowy 1 GB.

Aplikacja nie sprawdza geolokalizacji

Przycisk “Jestem w domu” jest tylko umowny. Aplikacja nie sprawdza czy w momencie klikania rzeczywiście znajdujemy się w domu. Jak podkreśla Małgorzata Zakrzewska z Play, akcja ma na celu budowe świadomości społecznej na temat pandemii oraz nagradzanie odpowiedniej postawy. Nie jest to pierwsza mini-akcja tej sieci. Od momentu wprowadzenia obostrzeń użytkownicy sieci Play widzą w swoich telefonach powiadomienie “PLAYZostanWDomu”, które cały czas przewija się w rogu ekranu urządzenia. Promocja z darmowym Internetem dostępna jest dla wszystkich klientów sieci, zarówno klientów abonamentowych, jak i oferty Mix i Play na kartę.

Tagi: Wydarzenia
Powiązane