Mafia
Źródło: Youtube.com

Mafia: Definitive Edition, premiera za 3 tygodnie. Rewelacyjny trailer powracającej gry

Kuba WielochKuba Wieloch
4 Września 2020

Do premiery gry Mafia: Edycja Ostateczna jeszcze równo 3 tygodnie. W najnowszym trailerze możemy przyjrzeć się Lost Heaven

Nowy trend

Odgrzewanie zimnych kotletów stało się najnowszym trendem wśród developerów. Twórcy chcą uderzyć w uczucie nostalgii starszych graczy, przez co masowo wychodzą coraz to nowsze remaki. Być może jest to leniwy sposób na produkcje gier, ale zdecydowanie przynosi zyski. Niemniej, remake gry Mafia 1 zapowiada się fenomenalnie.

Miesiąc pełen premier

Jeszcze dziś mieliśmy premierę Tony Hawk's Pro Skater 1+2, czyli remake kultowej wręcz gry skateboardowej. Prawdziwy powiew lat 90' i wczesnych 00'. Co ciekawe, produkcja otrzymała rewelacyjne recenzje i wygląda na jedną z najlepiej zrewitalizowanych produkcji w historii. Jest jednak spora szansa, że najnowsza ostateczna edycja Mafii poradzi sobie równie dobrze, albo nawet lepiej.

Wracamy do Lost Heaven

Na powrót Tommy'ego Angelo czekaliśmy 18 lat. Główny bohater pierwszej części kultowej serii powraca w niezwykłym stylu. Żadna inna część Mafii nie wzbudza w graczach tylu pozytywnych emocji, więc developerzy mają poprzeczkę ustawioną potwornie wysoko. Wszystko wskazuje jednak to, że uda im się sprostać oczekiwaniom fanów.

Trailer i data premiery

Premiera gry na konsole PS4, Xbox One i PC nastąpi już 25 września. Poniżej możecie obejrzeć najnowszy trailer "Lost Heaven":

Następny artykuł