Grafika zapowiadajająca wydarzenie Xbox Games Showcase.
Źródło: Twitter/Xbox

Xbox Games Showcase: poznaliśmy datę i godzinę wydarzenia

Jako że największe branżowe targi okresu wakacyjnego, czyli E3, się nie odbyły, to producenci i deweloperzy zaczęli kłaść duży nacisk na swoje własne konferencje, które w większości odbywać się będą online. Do tego grona dołącza oczywiście Microsoft, który zapowiedział właśnie datę Xbox Games Showcase.

Promocja konsoli nowej generacji od Microsoftu, czyli Xbox Series X, nabiera tempa. Nadchodzące wydarzenie będzie prezentowało jeszcze więcej gier i nowinek technologicznych na temat najnowszego urządzenia konkurującego z PlayStation 5.

Xbox Games Showcase już niedługo

Najnowsze wydarzenie od Microsoftu, czyli Xbox Games Showcase, przyjrzy się bliżej produkcjom przygotowywanym z myślą o konsoli nowej generacji Xbox Series X. Konferencja rozpocznie się 23 lipca o godzinie 18:00 czasu polskiego. Na razie organizatorzy nie zdradzają zbyt wielu szczegółów na temat samego wydarzenia. Pewne jest jednak, że transmisja Xbox Games Showcase zostanie poprzedzona transmisją z cyklu Summer Game Fest. Start tej transmisji o godzinie 17:00. Wydarzenie będzie można oglądać na oficjalnych kanałach Xboxa na YouTube, Facebook, Twitch oraz oficjalnej stronie konsoli, a obszerne relacje tekstowe pojawiać się będą na Twitterze.

Następny artykuł