Techgame.pl
Microsoft Flight Simulator

materiały prasowe

Microsoft Flight Simulator: W pudełku z grą znajdzie się aż 10 płyt DVD

16 Lipca 2020

Autor tekstu:

Artur Łokietek

Udostępnij:

Firma Koch Media została oficjalnym polskim dystrybutorem Microsoft Flight Simulator. Gra zaoferować ma realistyczny model latania oraz niewiarygodnie piękną grafikę. Edycja pudełkowa ukaże się w dwóch wersjach, jednak obie zmieszczą się na... 10 p

Pamiętacie czasy, gdy gry mieściły się bez problemu na 1-2 płytach CD? No to na najnowszą produkcję Microsoftu starczy 10 płyt DVD.

Prawdziwy fotorealizm

Nie ukrywajmy, że od czasu pierwszego zwiastuna oczekiwanego symulatora lotów od Microsoftu, znaczna cześć graczy zainteresowała się tytułem przede wszystkim dzięki ultrarealistycznej oprawie graficznej. W celu zagwarantowania realizmu i niemałego przełomu graficznego, deweloperzy zdecydowali się na wykorzystanie zdjęc satelitarnych dla map Binga do opracowania szczegółówych modeli 3D terenu nad którym przyjdzie nam latać. Skorzystano także z pomocy sztucznej inteligencji. W związku z tym będziemy mogli zwiedzić... dosłownie cały świat, a łącznie zaofeorwano nam ponad 37 tysięcy lotnisk. 

Microsoft Flight Simulator - edycja pudełkowa

Edycja pudełkowa MFS pojawi się także w naszym kraju i odpowiadać za jej dystrybucję będzie Koch Media. Na ten moment nie znamy oficjalnej, sklepowej ceny produkcji, jednak za edycję Niemiecką przyjdzie nam zapłacić 69,99 euro (jakieś 315 złotych), Wersja premium wyceniona została na aż 129,99 euro, czyli ok. 585 złotych. To całkiem sporo, zwłaszcza, że droższa opcja oferuje 10 dodatkowych samolotów, 10 dodatkowych lotnisk i drukowany w twardej opracie przewodnik po produkcji. 

10 płyt DVD w jednym pudełku

Na ząłącznych zdjęciach możecie sprawdzić, że MFS fakycznie prezentuje się bogato, nawet w swojej tańszej wersji. Tak naprawdę wszystko przez ilość płyt. W pudełku (niezależnie od edycji) znajdzie się aż 10 płyt DVD! Łącznie pomieści się tam około 90 GB danych. Do tej pory swoistym rekordzistą w tej kwestii było GTA V wydane na 7 płytach.

Podobne artykuły

Logo Xbox

Gry

Jak grać w chmurze dzięki Xbox Game Pass?

Czytaj więcej >
Monster Slayer

Gry

Premiera nowego Wiedźmina tuż za rogiem. Co wiemy o The Witcher: Monster Slayer?

Czytaj więcej >
Netflix

Gry

Netflix wchodzi w świat gamingu? Wiele na to wskazuje

Czytaj więcej >
Wildstar

Gry

Gry, które umarły. Pamiętacie te tytuły MMORPG?

Czytaj więcej >
Heroes of might and Magic 3

Gry

Nieśmiertelne gry. Nadal w nie gramy pomimo upływu lat

Czytaj więcej >
Deathloop

Gry

5 najciekawszych tytułów z tegorocznego State of Play. Premiery tuż za rogiem!

Czytaj więcej >