Microsoft Flight Simulator
Źródło: materiały prasowe

Microsoft Flight Simulator: W pudełku z grą znajdzie się aż 10 płyt DVD

Artur ŁokietekArtur Łokietek
16 Lipca 2020

Firma Koch Media została oficjalnym polskim dystrybutorem Microsoft Flight Simulator. Gra zaoferować ma realistyczny model latania oraz niewiarygodnie piękną grafikę. Edycja pudełkowa ukaże się w dwóch wersjach, jednak obie zmieszczą się na... 10 płytach DVD.

Pamiętacie czasy, gdy gry mieściły się bez problemu na 1-2 płytach CD? No to na najnowszą produkcję Microsoftu starczy 10 płyt DVD.

Prawdziwy fotorealizm

Nie ukrywajmy, że od czasu pierwszego zwiastuna oczekiwanego symulatora lotów od Microsoftu, znaczna cześć graczy zainteresowała się tytułem przede wszystkim dzięki ultrarealistycznej oprawie graficznej. W celu zagwarantowania realizmu i niemałego przełomu graficznego, deweloperzy zdecydowali się na wykorzystanie zdjęc satelitarnych dla map Binga do opracowania szczegółówych modeli 3D terenu nad którym przyjdzie nam latać. Skorzystano także z pomocy sztucznej inteligencji. W związku z tym będziemy mogli zwiedzić... dosłownie cały świat, a łącznie zaofeorwano nam ponad 37 tysięcy lotnisk.

Obrazy techgame

Microsoft Flight Simulator - edycja pudełkowa

Edycja pudełkowa MFS pojawi się także w naszym kraju i odpowiadać za jej dystrybucję będzie Koch Media. Na ten moment nie znamy oficjalnej, sklepowej ceny produkcji, jednak za edycję Niemiecką przyjdzie nam zapłacić 69,99 euro (jakieś 315 złotych), Wersja premium wyceniona została na aż 129,99 euro, czyli ok. 585 złotych. To całkiem sporo, zwłaszcza, że droższa opcja oferuje 10 dodatkowych samolotów, 10 dodatkowych lotnisk i drukowany w twardej opracie przewodnik po produkcji.

10 płyt DVD w jednym pudełku

Na ząłącznych zdjęciach możecie sprawdzić, że MFS fakycznie prezentuje się bogato, nawet w swojej tańszej wersji. Tak naprawdę wszystko przez ilość płyt. W pudełku (niezależnie od edycji) znajdzie się aż 10 płyt DVD! Łącznie pomieści się tam około 90 GB danych. Do tej pory swoistym rekordzistą w tej kwestii było GTA V wydane na 7 płytach.Obrazy techgame

Następny artykuł