Techgame.pl

wikimedia commons

Bank Millennium ostrzega. Dostęp do kont klientów będzie utrudniony, lepiej wypłacić pieniądze

20 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Kuba Wieloch

Jak wynika z informacji udostępnionych przez bank Millennium, w nocy 4 października niemożliwe będzie korzystanie z usług. Wszystko przez prace konserwacyjne, które odbędą się między godziną 1:00 a 4:00 w nocy. W trakcie prac możliwe będą wyłącznie płatności z użyciem karty oraz fizyczne.

Przerwa techniczna w banku Millennium

W oficjalnym komunikacie klienci Millennium dowiadują się, że mogą napotkać utrudnienia w trakcie logowania się na ich internetową stronę. Dodatkowo uniemożliwione będzie wykonywanie przelewów i korzystanie z szeregu usług świadczonych przez bank.

Niedziałające usługi

Podczas przerwy wynikającej z konserwacji systemów, niemożliwe będzie używanie następujących funkcji bankowych:Płatności BlikMillenet i aplikacja mobilnaPłatności kartami w internecie (debetowe, kredytowe i korporacyjne)Przelewy (w tym internetowe, natychmiastowe Express Elixir)TeleMillennium (zlecenia transakcji)

Lepiej wypłacić gotówkę

Przerwa techniczna będzie sporym utrudnieniem dla klientów banku Millennium. Warto rozważyć wypłatę gotówki, ponieważ konserwacja wyłączy z działania większość usług bankowych. Odczują to przede wszystkim klienci pracujący w porze nocnej. Możliwe jest jednak zaplanowanie przelewów z wyprzedzeniem, co przy odpowiednim zaplanowaniu zniweluje szkody dla klientów.Bank Millennium przeprasza swoich klientów za wszelkie utrudnienia wynikające z planowych konserwacji.

- Serdecznie przepraszamy za wszelkie utrudnienia. Postaramy się jak najszybciej przywrócić pełną dostępność systemu. Zachęcamy również do wcześniejszego wykonania ważnych płatności — informuje na swojej stronie zespół Banku Millennium

Bank Millennium S.A.

Bank Millennium SA jest instytucją komercyjną z siedzibą w Warszawie. Został on utworzony w 1989 roku jako Bank Inicjatyw Gospodarczych SA. W 2019 roku 31 maja Bank Millennium SA przejął Euro Bank w wyniku nabycia 99,79% akcji, które kupił od Société Générale. Tego samego roku nastąpiła fuzja, dokładnie 1 października, dzięki czemu te dwie jednostki stały się jednym bytem. W roku 2018 Bank Millennium został uplasowany na 7 miejscu w Polsce pod względem wartości aktywów.

Tagi:

Bank

Podobne artykuły

Bezpieczeństwo

Wirus w Minecrafcie? Eksperci ostrzegają przed niebezpiecznym oprogramowaniem
Czytaj więcej >

Bezpieczeństwo

Hakerzy mogą z łatwością włamać się do tych kamerek. Setki tysięcy użytkowników może być podglądanych
Czytaj więcej >

Bezpieczeństwo

Oszuści podszywają się pod PGE. Uwaga na fałszywe wezwanie do zapłaty
Czytaj więcej >

Bezpieczeństwo

Dzwoni nieznany numer? Natychmiast odrzuć, apel banku ING
Czytaj więcej >

Bezpieczeństwo

11-latka wydała ponad 22 tysiące złotych na płatności w grze. Ojciec jest w szoku
Czytaj więcej >

Bezpieczeństwo

Hakerzy atakują Discord. Nie dajcie się nabrać na scam
Czytaj więcej >
Kuba Wieloch

Wydawca pełniący obowiązki redaktora naczelnego portalu Techgame. Absolwent socjologii na Uniwersytycie Warszawskim, wcześniej pisał dla portalu Esportmania. Zagorzały fan e-sportu, gier strategicznych i sprzętu komputerowego.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]