Techgame.pl
meat mmo plakat

materiały prasowe

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

23 Marca 2020

Autor tekstu:

Artur Łokietek

Udostępnij:

Polscy raperzy znani są z wielu rzeczy, ale żadnymi z nich nie są gry komputerowe. Tym razem jednak może się to zmienić. Zapowiedziano nową produkcję RPG/MMO w pixel-artowej oprawie graficznej nad którą piecze trzyma polski twórca horrorcore

Zapowiedziano właśnie niezwykle ambitny projekt nad którym współpracuje raper Słoń. Gra zapowiadana jest jako połączenie MMO i horroru i prezentuje sobą niezwykle interesujący setting.

Słoń i gry

Niektórzy mogą kojarzyć polskiego twórcę horrorcore, czyli rapera Słońca z grami komputerowymi - opracował on kawałek reklamujący w Polsce Borderlands 3. Zresztą często porusza on tematy związane z grami i choć jasne jest, że nie każdemu ten rodzaj muzyki może przypaść do gustu, to jednak zapowiedzianą właśnie grą warto się zainteresować, Szczególnie, jeśli lubicie RPG, MMO i klasyczne, pixel-artowy styl graficzny. Choć na razie nie podano zbyt wielu szczegółów, zebraliśmy dla was te informacje, które udało się wyłapać. Na resztę poczekamy do kwietnia, kiedy wystartuje zbiórka na Wspieram.to.

Mięsko z RPG

Zapowiedziana właśnie gra ma być początkowo RPG, które w miarę cyklu tworzenia doczeka się kooperacji dla 8 graczy, aby ostatecznie stanąć się MMO. Twórcy zaznaczają, że pozwoli to na płynne wprowadzenie gracza w świat i systemy gry. Choć nie wiadomo na razie w jakim charakterze Słoń pracuje nad grą, to wśród deweloperów znajduje się m.in. ekspert od Tibii. Akcja gry dzieje się w latach 90. XX wieku w Kanadzie podczas tzw. "gorączki złota". Małe miasteczko zostaje odcięte od świata, szerzą się choroby i głód, zaś główny bohater, właściciel kopalni i weteran wojny secesyjnej sir Culligan będzie poszukiwał odpowiedzi na to, co spowodowało taki stan. Dużą rolę we wszystkim będzie miała tajemnicza substancja przenikająca przez istoty żywe. Słoń, podobnie jak w swojej twórczości, stawia również na horror i elementy science-fiction. 

W celu wprowadzenia do świata przedstawionego w grze pojawi się też książka dostępna do zakupu podczas kwietniowej kampanii na Wspieram.to. Wtedy też możliwe będzie zdobycie klucza do early access. Gra reklamowana jest jako multiplatformowe MMO - pojawi się na PC, potem na urządzeniach mobilnych i konsolach.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
mount and blade 2 bannerlord

Gry

Mount & Blade 2: Bannerlord z przesuniętą datą premiery. Jest dobrze!

Czytaj więcej >