Fragment filmu, pt. PlayStation Plus Collection - Introduction Trailer | PS5
Źródło: YouTube/PlayStation

Sony banuje graczy PlayStation 5. Chodzi o nieuczciwe praktyki

Łukasz KopcińskiŁukasz Kopciński
28 Listopada 2020

Sony nie godzi się na odsprzedawanie dostępu do swoich usług. Ponoć nawet tysiące graczy straciło dostęp do usług sieciowych w związku z nielegalnym procederem. Wielu już żałuje prób szybkiego wzbogacenia się.

PS Plus Collection to usługa przewidziana dla graczy, którzy nabyli PlayStation 5. W jej ramach użytkownicy otrzymują dostęp do biblioteki 20 cenionych tytułów z poprzedniej generacji.

Czarna dziura zaczęła wchłaniać galaktykę, ale przestała. Niesamowite odkrycie naukowcówCzarna dziura zaczęła wchłaniać galaktykę, ale przestała. Niesamowite odkrycie naukowcówCzytaj dalej

Kolekcja PS Plus to prawdziwa skarbnica dobrych gier

Kolekcja jest udostępniona w ramach istniejącego wcześniej abonamentu PS Plus. W szczególności dla osób, które z jakichś względów przegapiły klasyki z ostatnich lat, jest to znakomita oferta na pierwsze miesiące korzystania z PlayStation 5.

O ile posiadacze PS4 pewnie zapoznali się przynajmniej z częścią kultowych tytułów, tak dla przesiadających się z innych konsol to poważny zastrzyk gier. Choć Sony postarało się o kilka interesujących premierowych pozycji na start PS5, to tych nigdy za wiele.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Przeskanowali mumię, odkryli przerażającą prawdę. Naukowcy nie mogli uwierzyć
  2. Rozgrzewa i łagodzi objawy przeziębienia. Podajemy najlepszy przepis na imbirową herbatę
  3. Czarna dziura zaczęła wchłaniać galaktykę, ale przestała. Niesamowite odkrycie naukowców

Nie jest jeszcze pewne, czy lista zamknie się na dwudziestu grach, czy w przyszłości zostanie rozszerzona. Wielu uznaje ją za jednorazowy gest, a nie konkurencję dla imponującego Game Passa Microsoftu.

W ramach paczki znajdziemy ekskluzywne dla sprzętu Sony: God of War, The Last of Us Remastered, Uncharted 4, Days Gone, Ratchet & Clank, Bloodborne, Detroit: Become Human, Infamous: Second Son, The Last Guardian oraz Until Dawn. Nawet taki zestaw to już godziny frajdy, a przecież jest jeszcze kolejnych dziesięć pozycji od zewnętrznych producentów. Tutaj znajdziemy takie hity jak Persona 5, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, czy też Monster Hunter: World.

Te listy tytułów mogą działać na wyobraźnię posiadaczy PS4, jeśli przegapili choć połowę z nich. Teoretycznie można z tych dobrodziejstw skorzystać i na poprzedniej generacji, jest jednak pewien kruczek.

Przeskanowali mumię, odkryli przerażającą prawdę. Naukowcy nie mogli uwierzyćPrzeskanowali mumię, odkryli przerażającą prawdę. Naukowcy nie mogli uwierzyćCzytaj dalej

Sony rozdaje bany cwaniaczkom z PlayStation 5

Do odblokowania gier z kolekcji potrzebne jest konto użytkownika next-genowej konsoli Sony. Musiałby się zalogować na starszym sprzęcie i z osobna aktywować każdą z dostępnych gier.

Szybko znalazły się osoby gotowe sprzedawać dostęp do tej usługi na PS4. Serwisy aukcyjne zalały propozycje wycenione w okolicach 15 złotych. Taki proceder nie jest dozwolony i spotkał się z reakcją Sony.

Na tacę z kartą płatniczą? Biskupi są za, parafie się sprzeciwiają. Powód jest trywialnyNa tacę z kartą płatniczą? Biskupi są za, parafie się sprzeciwiają. Powód jest trywialnyCzytaj dalej

Producent zaczął dożywotnio banować dostęp do usług internetowych na konsolach PlayStation 5 użytkowników parających się nielegalnym handlem. Ich klienci natomiast zostali ukarani dwumiesięcznymi zawieszeniami.

Mówi się, że do zbanowania dochodzi automatycznie po wykryciu podejrzanej aktywności na koncie. Za taką uważa się logowanie na licznych urządzeniach w krótkim czasie.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Pierwsze objawy raka jelita grubego. Pod żadnym pozorem nie powinno się ich lekceważyć
  2. Kilka tricków sprawi, że upieczesz idealne ciasto drożdżowe. Sukces gwarantowany
  3. Microsoft w końcu udzieliło odpowiedzi. Chodzi o poważne problemy z Xbox Series X
  4. Czy uważasz, że kariera na YouTube jest dobrym sposobem na życie?
  5. Fani PlayStation 5 nie odpuszczają. Słodko-gorzka reakcja na zachowanie Sony
  6. Nikt nie chciał pokochać labradora ze zdeformowanym pyszczkiem. Aż pewnego dnia spotkał kogoś niezwykłego
  7. W domowej szufladzie możesz mieć drogocenny skarb. PRL-owska moneta warta nawet 20 tys. zł

Następny artykuł