Techgame.pl > Gry > Podsumowanie dnia. Otwarta beta dla Diablo II, nowa konkurencja dla FIFY, Pokemon Unite na urządzenia mobilne
Kuba Wieloch
Kuba Wieloch 19.03.2022 05:29

Podsumowanie dnia. Otwarta beta dla Diablo II, nowa konkurencja dla FIFY, Pokemon Unite na urządzenia mobilne

Diablo II
Blizzard

Ocena Lewandowskiego w FIFA 22

Według nieoficjalnych przecieków Robert Lewandowski ma być najlepszym piłkarzem w FIFA 22. Polak ma mieć najwyższą ocenę w grze, dokładnie taką samą jak Leo Messi i Cristiano Ronaldo, a mianowicie 93. Nie ma w tym nic dziwnego, wszak Polak ma za sobą fenomenalny sezon i nic nie wskazuje na to, żeby miał w najbliższym czasie zwolnić tempo.

Goals

Seriom FIFA i PES rośnie nowy konkurent, a ma nim być nastawiony na esport tytuł GOALS. 

Gra ma być produkcją wysokobudżetową i działać w modelu free-to-play. Niestety na ten moment nie znajdziemy więcej informacji na temat tego tytuły, przez co nie wiemy chociażby czy uzyska on oficjalne licencje na kluby piłkarskie.

Free Play Days

Już w ten weekend kolejna edycja Free Play Days, a co za tym idzie gracze będą mogli za darmo ogrywać ciekawe tytuły. Zaznaczamy, że żeby wziąć udział w tym evencie musicie być posiadaczami Xbox Game Pass Ultimate lub Xbox Live Gold. W co więc zagramy? The Elder Scrolls Online, Tamriel Unlimited oraz Hood: Outlaws & Legends

Otwarte testy Diablo II: Resurrected

Już jutro rozpoczyna się Open Beta dla gry Diablo 2 Resurrected. To już ostatni moment na przetestowanie remastera tej kultowej gry. Niestety pierwsze informacje płynące od testujących użytkowników nie są zbyt optymistyczne, jako że gracze zgłosili już "tonę" bugów, a produkcja wygląda na niedokończoną. Jako że premiera gry nastąpi już za miesiąc, to Blizzard może mieć niestety spory problem. No cóż, sami przetestujcie i ocenicie.

Afera Frostpunkowa

Niedawno do sieci trafił trailer drugiej odsłony rewelacyjnej gry studia 11 Bits, a mianowicie Frostpunk. Rzecz jasna, gracze nie mogą doczekać się premiery tego postapokaliptycznego rts-owego roguelike’a. Przedsprzedaż tytułu jeszcze nie ruszyła, a tytuł już pojawił się na popularnym serwisie z kluczami. Jak to możliwe? Otóż tego nie wiedzą nawet twórcy gry, którzy przyznają, że z akcją nie mają nic wspólnego, a tego typu ruchy mogą wyłącznie zaszkodzić premierze. Zaskakującym jest fakt, że serwis Kinguin pozwolił na utworzenie oferty, dla gry której jeszcze nie ma w sprzedaży.

Pokemon Unite - poznaliśmy datę premiery wersji mobilnej

Poznaliśmy datę premiery Pokemon Unite na urządzeniach mobilnych w systemie iOS i Android. Przypominamy, że ten tytuł jest MOBĄ w świecie pokemonów i niedawno zadebiutował na konsoli Nintendo Switch. Gra zbiera przychylne opinie od graczy i krytyków, a na dodatek jest darmowa. Premiera Pokemon Unite nastąpi już 22 września.

Powiązane