Szpilki i kajdanki na czarnym materiale.
Źródło: PickPik

To już koniec ery stron dla dorosłych? Petycja nawołująca do zamknięcia popularnego portalu zebrała 2 miliony podpisów

Stanisław JanowskiStanisław Janowski
15 Września 2020

Filmy dla dorosłych wzbudzały niegdyś bardzo wiele poruszenia. Dzisiaj, w dobie wszechobecnego Internetu, już tak nie szokują. Okazuje się jednak, że wciąż istnieje duża grupa ludzi, której nie podoba się frywolność takich stron.

Osoby, które stworzyły specjalną petycję nawołującą do zamknięcia jednego z największych portali z treściami dla dorosłych argumentują swoją decyzją faktem, że portale tego typu są niemoralne, patologiczne i skrajnie nieodpowiednie. Co jeszcze bardziej szokujące, petycję podpisało już ponad 2 miliony osób.

Portal, który znalazł się na wylocie

W marcu tego roku w Internecie pojawiła się petycja na stronie Change.org, która nawoływała do zamknięcia portalu PornHub. Wtedy dokument podpisało 475 tysięcy osób, a organizatorzy zbiórki podpisów podkreślali, że materiały publikowane na stronie są szokujące i mogą przedstawiać prawdziwe gwałty. Sytuacji nie pomogła również afera ze zbiorem kilkudziesięciu filmów, w których udział brała 15-letnia dziewczyna z Florydy. Filmy zostały szybko usuniętę, jednak w momencie nagłośnienia sprawy petycję zaczęło podpisywać jeszcze więcej osób.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Skarb Putina potężną bronią Rosji. Dzięki niemu ucisza Zachód i trzyma kraj na powierzchni

2. Studentka przez telefon poprosiła mamę o pieniądze. Nie była świadoma, że słucha jej ktoś jeszcze

Wybuch głowicy nuklearnej w kosmosie. Niesamowite nagranie amerykańskich testówWybuch głowicy nuklearnej w kosmosie. Niesamowite nagranie amerykańskich testówCzytaj dalej

Krucjata przeciwko PornHubowi trwa

W momencie zebrania 1,2 miliona podpisów, petycja została przeniesiona na oddzielną witrynę internetową. Pod adresem trafficinghubpetition.com udało się dotychczas zebrać 2 miliony podpisów internautów, którzy sprzeciwiają się handlowi ludźmi oraz nieletnimi oraz zmuszania ich do udziału w filmach pornograficznych.

Elektromagnetyczna haubica wspomagana sztuczną inteligencją. Amerykanie testują przerażającą brońElektromagnetyczna haubica wspomagana sztuczną inteligencją. Amerykanie testują przerażającą brońCzytaj dalej

Petycja przeciwko PornHubowi i brak reakcji

Jak informują oficjalne statystyki, w zeszłym roku witryna PornHub odwiedzona została ponad 42 miliardy razy. Użytkownicy udostępnili na portalu ponad 6 milionów nagrań. Tegoroczne statystyki, ze względu na pandemię koronawirusa, będą prawdopodobnie jeszcze bardziej okazałe. PornHub co chwile otwiera darmowe okresy premium czym nie zyskuje sobie z pewnością przeciwników, a petycje, chociaż imponujące, to nijak nie uderzają w bezpieczeństwo ukochanej przez miliony witryny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Całe życie dokarmiała bezdomne psy. Kiedy odeszła, na pogrzebie zjawili się niespodziewani goście
  2. Liczyły się sekundy, Karol Strasburger uratował życie córki. Mało kto zna 1 fakt z jego życia
  3. Wybuch głowicy nuklearnej w kosmosie. Niesamowite nagranie amerykańskich testów
  4. Elon Musk o szczegółach eksploracji Marsa. Pierwsi koloniści polecą już za 4 lata
  5. Sztuczne mięso jednak nie będzie hitem? Naukowcy natrafili na poważny problem
  6. Gdzie dochodzi do największej liczby zakażeń koronawirusem? Eksperci podali odpowiedź


Następny artykuł