Techgame.pl
Kloski LEGO

Pixabay

Jaki jest idealny prezent na Święta dla gracza?

9 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Stanisław Janowski

Udostępnij:

Święta tuż-tuż. Czas przedświątecznych zakupów nadchodzi wielkimi krokami. Co roku, wiele osób zastanawia się co kupić osobom, które lubią gry, technologię i innego tego typu rzeczy. Jaki jest idealny prezent dla gracza?

Święta to czas, w którym spotykamy się z rodziną, odpoczywamy od codziennych obowiązków, jemy niezliczone ilości mandarynek i tak dalej. Dużą częścią Świąt Bożego Narodzenia są oczywiście prezenty. Niestety niektórzy mogą mieć spore problemy z wybraniem prezentu dla osoby o odmiennych zainteresowaniach.

Propozycje prezentów dla gracza

W Internecie znajdziecie niezliczoną liczbę artykułów na portalach branżowych, gdzie eksperci doradzają co gracze mogą chcieć dostać w prezencie na święta. Znajdziemy tam najnowsze gry, w tym roku z pewnością Święty Mikołaj dostanie wiele listów z prośbą o Cyberpunka 2077 czy sprzęty, takie jak konsole nowej generacji lub peryferia gamingowe, a więc klawiatury, słuchawki i myszki.

Problem zaczyna się pojawiać w momencie, w którym zupełnie nie znamy się na tego typu prezentach i nawet nie za bardzo kojarzymy, czy dana osoba posiada już jakąś grę lub technologię. Można oczywiście zapytać, ale to trochę psuje efekt niespodzianki. Do tematu warto jednak podejść z rozwagą, bo branża tech ma to do siebie, że dosyć mocno obciąża portfel.

Ogromna liczba możliwości

W ramach krótkiego podsumowania podzielimy możliwe prezenty dla graczy na kilka kategorii: gry, sprzęt oraz inne. W każdym przypadku można zapytać gracza, które gry są teraz najpopularniejsze, jakiego sprzętu mu brakuje albo można również sprawdzić, czy w sklepach są jakieś gadżety z ulubionych gier/firm tech danej osoby.

Jeżeli chodzi o gry, to sprawa jest dosyć prosta, każdy gracz z chęcią porozmawia o grach, w które obecnie gra, produkcjach, na które czeka i tak dalej. Obecnie na rynku najgorętszym tytułem jest oczywiście produkcja CD Projekt RED, czyli Cyberpunk 2077.

Jeżeli chodzi o sprzęt, to oczywistym jest, że większość graczy marzy obecnie o PlayStation 5 lub Xbox Series X, jednak gracze PC są w tym temacie trochę bardziej elastyczni. Może nowy monitor albo gamingowa klawiatura zrobią robotę w tym przypadku.

Warto pamiętać również o gadżetach z gier. W Internecie można znaleźć niezliczoną ich ilość. Plakaty, zestawy LEGO, repliki urządzeń znanych z gier - możliwości jest bez liku, wystarczy wiedzieć tylko co lubi osoba, którą chcemy obdarować.

Jaki jest idealny prezent dla gracza?

Do tematu prezentów można również podejść zupełnie od innej strony, to gracze mogą dać znać swoim bliskim co chcieliby znaleźć pod choinką w Święta. Jaki jest Twój wymarzony prezent świąteczny graczu?

Stanisław Janowski

Wydawca portalu Techgame. Z wykształcenia dziennikarz i kulturoznawca. Wcześniej parałem się dziennikarstwem radiowym, teraz głównie działam w Internecie. Miłośnik retro-technologii i nowych smartfonów. W wolnych chwilach rozmawiam z Google Home.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@techgame.pl

Podobne artykuły

Among us

Gry

Gamingowe Newsy - Nowy tryb w Fornite, Call of Duty Vanguard, Patch 1.9 dla Cyberpunk 2077

Czytaj więcej >
World of Warcraft

Gry

Czy obserwujemy śmierć gatunku MMORGP? Wiele na to wskazuje

Czytaj więcej >
GTA San Andreas

Gry

Nadchodzą remastery GTA. Czy rzeczywiście ich potrzebujemy?

Czytaj więcej >
Diablo II: Resurrected

Gry

Rusza beta do Diablo II: Resurrected. Czy to Ostatnia deska ratunku dla Blizzard?

Czytaj więcej >
Humankind

Gry

Czy Humankind podbije serca graczy? Tytuł pojawi się w Xbox Game Pass

Czytaj więcej >
Curse of the Dead Gods

Gry

Najlepsze gry niezależne w abonamencie Xbox Game Pass

Czytaj więcej >