Kloski LEGO
Źródło: Pixabay

Jaki jest idealny prezent na Święta dla gracza?

Stanisław JanowskiStanisław Janowski
9 Grudnia 2020

Święta tuż-tuż. Czas przedświątecznych zakupów nadchodzi wielkimi krokami. Co roku, wiele osób zastanawia się co kupić osobom, które lubią gry, technologię i innego tego typu rzeczy. Jaki jest idealny prezent dla gracza?

Święta to czas, w którym spotykamy się z rodziną, odpoczywamy od codziennych obowiązków, jemy niezliczone ilości mandarynek i tak dalej. Dużą częścią Świąt Bożego Narodzenia są oczywiście prezenty. Niestety niektórzy mogą mieć spore problemy z wybraniem prezentu dla osoby o odmiennych zainteresowaniach.

Propozycje prezentów dla gracza

W Internecie znajdziecie niezliczoną liczbę artykułów na portalach branżowych, gdzie eksperci doradzają co gracze mogą chcieć dostać w prezencie na święta. Znajdziemy tam najnowsze gry, w tym roku z pewnością Święty Mikołaj dostanie wiele listów z prośbą o Cyberpunka 2077 czy sprzęty, takie jak konsole nowej generacji lub peryferia gamingowe, a więc klawiatury, słuchawki i myszki.

Problem zaczyna się pojawiać w momencie, w którym zupełnie nie znamy się na tego typu prezentach i nawet nie za bardzo kojarzymy, czy dana osoba posiada już jakąś grę lub technologię. Można oczywiście zapytać, ale to trochę psuje efekt niespodzianki. Do tematu warto jednak podejść z rozwagą, bo branża tech ma to do siebie, że dosyć mocno obciąża portfel.

Ogromna liczba możliwości

W ramach krótkiego podsumowania podzielimy możliwe prezenty dla graczy na kilka kategorii: gry, sprzęt oraz inne. W każdym przypadku można zapytać gracza, które gry są teraz najpopularniejsze, jakiego sprzętu mu brakuje albo można również sprawdzić, czy w sklepach są jakieś gadżety z ulubionych gier/firm tech danej osoby.

Jeżeli chodzi o gry, to sprawa jest dosyć prosta, każdy gracz z chęcią porozmawia o grach, w które obecnie gra, produkcjach, na które czeka i tak dalej. Obecnie na rynku najgorętszym tytułem jest oczywiście produkcja CD Projekt RED, czyli Cyberpunk 2077.

Jeżeli chodzi o sprzęt, to oczywistym jest, że większość graczy marzy obecnie o PlayStation 5 lub Xbox Series X, jednak gracze PC są w tym temacie trochę bardziej elastyczni. Może nowy monitor albo gamingowa klawiatura zrobią robotę w tym przypadku.

Warto pamiętać również o gadżetach z gier. W Internecie można znaleźć niezliczoną ich ilość. Plakaty, zestawy LEGO, repliki urządzeń znanych z gier - możliwości jest bez liku, wystarczy wiedzieć tylko co lubi osoba, którą chcemy obdarować.

Jaki jest idealny prezent dla gracza?

Do tematu prezentów można również podejść zupełnie od innej strony, to gracze mogą dać znać swoim bliskim co chcieliby znaleźć pod choinką w Święta. Jaki jest Twój wymarzony prezent świąteczny graczu?

Następny artykuł