Prince of Persia
Źródło: IGDB.com

Plotka: Powraca Prince of Persia. W przyszłym tygodniu zobaczymy pierwsze zdjęcia kultowej gry

Kuba WielochKuba Wieloch
2 Września 2020

Jeśli plotki się potwierdzą to za tydzień ujrzymy remake kultowego Prience of Persia: Piaski Czasu

Gracze chcą powrotu legendy

Jeszcze niedawno do internetu wyciekły gameplaye z Prince of Persia: Redemption, czyli anulowanej części kultowej sagi. Dzięki temu apetyt fanów kultowej marki wzrósł i wszyscy czekają na wskrzeszenie Księcia Persji. Gracze doszukują się wszelkich wzmianek, plotek i przecieków na temat nowej części gry, lub chociaż remastera. Okazuje się, że ich życzenie może się spełnić.

Ubisoft Forward

Wczoraj Ubisoft potwierdził wydarzenie Ubisoft Forward, na którym zaprezentują szereg gier. Co ciekawe wspomniano również o niespodziankach, które mają zaskoczyć fanów. Bardzo możliwe, że czeka nas powrót do przeszłości i francuska firma zaprezentuje remake najlepiej wspominanej części przygód Księcia Persji, czyli Piaski Czasu.

Ciekawe plotki

Informator Okabe postanowił uchylić rąbka tajemnicy na temat szczegółów. Opublikował on materiał sugerujący powrót Prince of Persia Sands of Time Remake — czyli remasterowanej wersji kultowej produkcji. Za tydzień przekonamy się, czy przecieki są prawdziwe.

Miejmy nadzieje, że czeka nas miła niespodzianka

Warto tu wspomnieć, że Prince of Persia Sands of Time jest uważana przez wielu z najlepszą odsłonę serii i generalnie jedną z najlepszych gier w historii. Niestety seria została "zabita" przez sukces innej gry Ubisoftu, która miała dosyć podobną rozgrywkę. Mowa tu rzecz jasna o Assasin's Creed. Niemniej, zdecydowanie warto poczekać na Ubisoft Forward, kto wie, może francuska firma pozytywnie nas zaskoczy.

Następny artykuł